Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírtam a crushomra fogadasbol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam a crushomra fogadasbol kamuprofilról mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Tök jól el beszélgettünk es azt mondta nincs barátnője de van crusha de már nem annyira tetszik neki, megkérdeztem h van-e a közös tarsasagunkban (nyilvan nem így) olyan aki bejön neki de nemet mondott viszont belsőre azt mondta az ideálja vagyok

Szerintetek mit tegyek? Valljam be hogy en vagyok?

(A kioktato válaszokat légyszi mellekeljetek)



2021. febr. 14. 20:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Mi a franc az a crush?
2021. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Írj rá a saját profilodból.

Ne játszadozzatok egymással.

Mit veszíthetsz? Legrosszabb esetben megmondja, hogy bocsi nem vagy az esetem.

2021. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az aki tetszik
2021. febr. 14. 20:41
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
Aha.. már erre is ilyen gagyi kifejezés van? Magyarul már senki nem beszél.
2021. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ 🙏

Igazából erre én is gondoltam de félek hogy utána kínos lesz mert sokszor találkozunk és igazából kioffolt az egyik mondataval (vagyhat az ,,igazi" Enemet)

2021. febr. 14. 20:42
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem úgy mondja ahogy akarja, sok közöd nincs hozzá.

Ha nem tetszik simán továbbgörgetsz, nem kell mindenkibe beleállni

2021. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Én a helyedben nem vallanám be, mert szégyellném hogy másnak adtam ki magam neki, "hazudtam". Szerintem ez nagyon gáz szitu lenne neked, és ezek után még lehet hogy le sem állna veled.

Ha azt mondod hogy a személyiséged tetszik neki, akkor írj rá a sima profilodról, vagy beszélj vele élőben.

Bár én nem hiszem hogy egy kamuprofilról írt beszélgetésből el tudja dönteni hogy milyen a személyiséged de mindegy

2021. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

7- es vagyok, ha kioffolt akkor inkább hagyd...a legjobb fiúbarátommal is ez van, nem tudják felfogni egyszerűen hogy ki vannak offolva, nagyon idegesítik őt.

De tudom hogy nehéz, hiszen tetszik neked.

2021. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
26%
Melyik hülye sorozatból veszitek ezt a marhaságot? Őszinteség esetleg?
2021. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Lazy Lover ***** válasza:
26%
Hihetetlen mennyire ostobák ezek a mai debilek még crush azt hiszik ettől menők lesznek
2021. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!