Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírtam a crushomra fogadasbol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam a crushomra fogadasbol kamuprofilról mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Tök jól el beszélgettünk es azt mondta nincs barátnője de van crusha de már nem annyira tetszik neki, megkérdeztem h van-e a közös tarsasagunkban (nyilvan nem így) olyan aki bejön neki de nemet mondott viszont belsőre azt mondta az ideálja vagyok

Szerintetek mit tegyek? Valljam be hogy en vagyok?

(A kioktato válaszokat légyszi mellekeljetek)



2021. febr. 14. 20:33
1 2 3
 11/22 October15 ***** válasza:
59%

1.: A crush az amikor egy tinilány / tinifiú érzelmileg fejletlen ahhoz amit éppen csinálni akar így nem bír megbírkózni azzal az óóóóóóóóóóriási "nyomással" amit a "viszonzatlan szerelem" / "szerelem" stb leírása okoz. :D Vagy ennyire raj gyerekek.

Szóval tökre ugyanaz mint ami neked volt anno csak most ahelyett, hogy odamennének és közölnék ezt az illetővel inkább "crush-olják". :D Persze kötőjel nélkül mert az idegen szavak helyes toldalékolásáról még nem hallottak. :D


Kérdező: Most őszintén mi lesz ha beszélsz vele? 2/3-al nyer a Fidesz vagy mi? Oh wait... XD Legrosszabb esetben is pont ugyanott leszel ahol eddig voltál nem?

2021. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
45%

October15 miben vagy te jobb a "raj" angol kis mondataiddal meg az XD- vel?

Attól hogy neked könnyű elmondani a másiknak mit érzel, nem biztos hogy másnak is.

2021. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
38%

(Negyedik válaszoló, ugyanígy vélekedek erről a témáról; örültem, mint kutya a farkának, amikor elolvastam a hozzászólásodat!)


A kérdésre pedig: szerintem valahogy valld be valós kiléted előtte. Mármint gondolom nem akarsz örökre anonimen írogatni neki és szerintem előbb utóbb neki sem fog tetszeni, hogy nem tudja, ki vagy.

2021. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 October15 ***** válasza:
62%
12.: Ez egy igen hosszú felsorolás lenne de ami konkrétan idevág: Azzal, hogy én nem azért írok le egy angol kifejezést mert zavarba jövök a monitor előtt ha a magyarra gondolok. XD Nem arról van szó, hogy miért nem mondja el csak úgy random, hanem arról hogy azért annyi érzelmi intelligencia legyen már valakiben, hogy ne akadjon ki ha olyan szót kell használnia amihez többletjelentéseket társít. :D Tehát pl lemerje írni, hogy szerelmes... legalább egy anonim oldalon. Azért az ne legyen már kihívás még akkor se ha tini.
2021. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ( amúgy pár dolgot akartam csak megtudni pl hogy van e esélyem nála stb mivel fogadás volt)
2021. febr. 14. 22:47
 16/22 anonim ***** válasza:
63%

14: Lehet, hogy valaki azért használja mert alacsony az érzelmi intelligenciája, de én a helyedben egy kis divatszóról nem vonnék le ekkora radikális következtetést. Egy szóról komolyan megállapítod az érzelmi intelligenciáját??

Ezek a szavak ráragadnak a befolyásolhatóbb jellemekre, ugyanúgy működik, mint a divattrendek. Ha nincs saját stílusa, véleménye, vagy ha "raj" akar lenni, akkor ezeket fogja követni.

A helyedben nem ítélnék ennyiből

2021. febr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hogy mellékeljem? Linkben?😀
2021. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
22%
Nekem is volt crush-om, de kikezeltettem. :) Tudom, hogy tini fejjel menőnek látszik, de inkább szánalmas ez a crush-ozás. Egyébként, ha már hazugsággal indul a dolog, akkor az régen rossz, és még az is ott van, hogy gyerekes dolognak tarthatja ezt a kamu profil baromságot, az még súlyosbítja a dolgokat, hogy az egészet fogadásból csináltad. Ha tényleg a crush-od és nagyon tetszik, akkor mondd el neki az igazságot és lesz, ami lesz. Gondolj bele, ha tényleg akarsz tőle valamit, akkor előbb-utóbb tudnia kell, hogy ki vagy, randizni akarsz majd vele..stb. Ez meg úgy nem megy, hogy kamu profillal hülyíted.
2021. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
28%

Beszéljünk már magyarul, ha már magyarok vagyunk. crush?!

Húúú ez nagyon fancy, mindjárt berosálok, very menő teenager vagyok.

2021. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
35%
Ne mondd el neki hogy veled beszélt.Írj rá a saját profilodról és kezdjetek el beszélgetni. Egyszer élünk, sok sikert!
2021. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!