Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyes döntés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Van az úgy, hogy amikor hozol egy helyes döntést azt valahogy megérzed hogy jól csináltad és elégedett vagy hogy aszerint tettél. Még ha rosszul is érzed magad tőle akkor is tudod hogy jól döntöttél.

Amikor alakulóban vagy valakivel és nem mennek simán a dolgok, van egy olyan pont amikor nem tudod hogy most mégerősebben tegyél érte vagy hagyd az egészet. Nem tudod lenne-e értelme.

Van egy fiú aki nem eléggé mutat már felém érdeklődést valamiért. Nem tudom az okát, már nem is akarom keresni mert tényleg nem értem az egészet belefáradtam már hogy annyi mindent tegyek, holott úgy tűnik nincs értelme. Nem jutok előrébb semmivel.

Ilyenkor szerintem inkább jobb ha hagyom az egészet. Hiába akarom én meg teszek is érte ha ez őbenne nincs meg. Mindenhez két ember kell és egyedül nem tudok mit kezdeni ezzel. Bármennyire is határozatlan a fiú, akkor is tennie kéne érte hogy legyen valami. De lényegében semmit nem mutat már. Én ezt nem akarom így, aki felém nem mutat érdeklődést ahogy elvárom, akkor nincs is értelme.

Az ő részéről úgy látszik abbamaradt ez a dolog.

És ha hagyom ezt akkor szerintem valahol érezni fogom hogy jól döntöttem, főleg ha továbbra sem mutat semmit, akkor nem is kár érte igazából. Rosszul fogom magam érezni egy darabig emiatt, mert hiányzik majd meg minden de ebből így nincs semmi.

Ti is érzitek amikor helyes döntést hoztok meg?



2021. febr. 17. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd
2021. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Te mivel jelezted neki?
2021. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kicsit kifejtem akkor hogy miket tettem meg

Az elején mindig mindenben ő kezdeményezett, keresett stb

Fel is hozta hogy én sosem keresem, sosem kezdem el a beszélgetést meg ilyenek, igaza volt

Aztán már én is kerestem, ráírkálgattam

Mostanában is mindig már csak én írok rá, keresem, fenntartom a beszélgetést, kihívtam nem egyszer találkozni de nem jött ki

Amikor beszélgetünk, most csak írásban, aranyos meg minden, de semmi komolyabban nem tesz már meg felém

Érzem hogy én nagyon rajta vagyok ő meg semmi

Úgyhogy hagyni kéne szerintem

2021. febr. 17. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok?
2021. febr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg 4-es vagyok, lehet csak felos a srac... Es bizonytalan....

Es en csak akkor erzem ha latom a kovetkezmenyet. Ha pozitiv akkor tudom, hogy jo dontes volt, ha nem, akkor nem :D

2021. febr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő kezdeményezett, próbálkozott, akkor nem hiszem, hogy félne a helyzettől.

Ellenben ha SEMMI jelét nem mutatja már az érdeklődésnek, akkor el kell engedni, valószínűleg már nem érdekled.

2021. febr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekled. Lépj túl rajta
2021. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!