Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, melyik lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, melyik lenne a helyes, illetve célravezetőbb döntés?

Figyelt kérdés
Van egy lány, nagyon tetszik, egyszer találkoztunk, viszont azt mondta, hogy nem volt még a plusz szerinte, és csak legyünk barátok. Na most Én ezt eléggé a szívemre vettem, és elindult egy ilyen bizonyítási vágy, mondjuk az is bántott, hogy ennyire előítéletes. Azon gondolkodtam, hogy kérjek tőle még egy esélyt, egy találkát, és mondjam meg az egészet őszintén, vagy egy ideig csak lappangjon, beszélgessek úgy vele hogy barátok vagyunk, és majd később rátérek a lényegre.
2018. dec. 1. 23:07
 1/1 veruskakukucska válasza:

A döntését el kell fogadnod. A "nem", az "nem". Nem hinném, hogy előítéletes lenne a lány. Valami nyilván nem tetszett neki benned, nem fogta meg a személyiséged, akármi, de mindegy is az ok, a lényeg, hogy nem akar veled közelebbi kapcsolatot. Teljesen felesleges itt bizonyítgatnod vagy erőlködnöd. Ezek a dolgok vagy mennek maguktól vagy nem. Barátkozhattok, ha gondolod, de én nem tenném azt se, gyakran ez a "legyünk barátok" csak egy finom lekoptatás, amiről igazán le kéne már szokni, helyette őszintén beszélni, bár ő mondta neked, hogy nem érzi azt a bizonyos pluszt.

Fogadd el és nézz más irányba, fogsz találni olyat, akivel kölcsönös lesz a dolog.

Nincs veled semmi baj, egyszerűen csak nem vagytok kompatibilisek egymással.


Mindig fogadd el a nemleges döntést, ne vedd magadra és lépj tovább.Az életedben még számtalan ilyen lesz és számtalan olyan, amikor majd te mondasz nemet. Légy mindig őszinte, add önmagad mindig és akkor az a lány talál meg, akinek épp úgy tetszel, ahogy vagy. Ez az egyetlen recept a tartós, boldog párkapcsolathoz.


Sok sikert és kitartást!


A személyes névmásokat soha ne írd nagy kezdőbetűvel, főleg az "én"-t. :)

2018. dec. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!