Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt 2 hete. Szimpatikus a belsője, és külsőre is tetszik. A hétvégén találkozni akar. Kapcsolatot akar, én viszont nem tudom, hogy mit. Az a baj, hogy 2 hónap telt el csak egy szakításom óta. Első szerelmem volt és nagyon megvisel még most is, hogy már nem az enyém. Amikor az új lánnyal beszélek mindig arra emlékeztet, hogy ebben és ebben sem hasonlít az exemre, és ez persze lehetne pozitív dolog is, de az esetek nagy részében inkább negatív. Szóval tetszik a lány tényleg, de én még nem vagyok túl a másik lányon... Beszélni is szoktam vele mindennap, sajnos már csak barátokként. Még mindig szerelmes vagyok belé szerintem. Így találkozzak egyáltalán az új lánnyal? Feledtetheti a volt barátnőm? Az a baj, hogy neki nincsenek barátai egyáltalán... és ha még én is megbántanám nem tudom mi lenne vele.

Az jó ötlet lenne, hogy még a héten megbizonyosodom 100%-ra, hogy nincs esélyem a volt barátnőmnél? És ha tényleg nincs akkor megszakítok vele minden kapcsolatot, törlöm és tiltom mindenhonnan és találkozok az új lánnyal hétvégén. Vagy mit csináljak?

Köszi a válaszokat.



2016. máj. 3. 18:57
 1/2 Lilii99 válasza:
Semmiképp se találkozz addig más lánnyal íg úgy érzed hogy az exedbe vagy szerelmes... Se neked, se neki nem tenne jót! És ezt minél előbb mondd el neki.. az érzéseid!
2016. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 avanti ragazzi ***** válasza:
Szerintem felejtsd el a régit teljes mértékben ehez idő kell de találkozhatsz az újal csak ne menekülj belé a régi elől.Inkább még várj de vigyázz ne veszítsd el az újat
2016. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!