Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most szakított velem a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakított velem a barátnőm, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hazudott az utolsó hetekbe hogy nincs senkie!Erre haverom küld egy képet amin együtt van egy gyerekkel és 2 hete vannak már együtt!Nekem hazudik, élőben nem tudott igazat mondani nekem, mások véleményére épít és az fájt a legjobban, hogy azt mondta nem volt köztünk semmi!Mutattam neki a közös képeinket!Hogy ezek akkor hazugságot!Hogy 1 nap alatt másba lettél szerelmes?Kivoltam borulva, olyan sírógörcsöt kaptam, hogy nem kaptam levegőt!Haverok már mentőt akartak hívni mert egyszerűen nem kaptam levegőt!Persze a csaj ezt nem látta, nem akartam hogy lássa ezt!Nagyon szerettem de hazudott, és nem tudok mit csinálni ezzel az egésszel!Legjobb haverom is elsírta magát, hogyan lehet ilyen szívtelen pont azzal aki ennyire szereti!Már majdnem megverte a csávót akivel csalt a csaj!Mert közbe ott volt a csajjal és beszólogatott nekem, én elküldtem a halál faszába, hogy mi köze van ehhez!Most azt se tudom hogyan tovább!

2019. jún. 25. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan tovább? Hát kib@$zott gáz helyzet, sajnálom hogy így történt. Adj magadnak időt, aztán emeld fel a fejed, húzd ki magad, és távozz méltósággal a múlttól. A csajod egy utolsó ribizli, a másik sráccal is megfogja ugyan ezt csinálni, ha veled megtudta. De hidd el, jobbat érdemelsz. Te több és jobb vagy mint az a két idióta! Ha készen állsz rá, mutasd meg nekik, hogy téged egy gerinc tart össze, és nem lehet veked szórakozni! 👌😁 Persze, semmi erőszakra ne gondolj. Hagyd rájuk, te lépjél tovább, és ne gyászolj egy ilyen miatt túl sokat. Egyszerűen nézd levegőnek őket, és csak előre nézz. Rengeteg hal van a tengerben, és fog még érted sírni az a ribizli, szóval fel a fejjel! 👏💪
2019. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Légy a haverokkal. Kicsit hagyd leülepedni magadban az egészet, hidd el gyorsan elfogod felejteni. Koncentrálj magadról, ez jó pillanat arra, hogy megtaláld a való magad, hogy egyedül is jól tudd magad érezni.

Nekem 4 éves kapcsolatomnak lett úgy vége anno, hogy tökéletes boldogságból egyszer csak a volt barátnőm azt mondta, hogy maga miatt kell idő stb. Fájt nagyon, aztán megtudtam hogy 4 hónapja más sráccal van mögöttem. Gyorsan megtudtam utálni és elfelejteni utána. :)

2019. jún. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Közbe barátnőével beszéltem az egész után és azt mondta, hogy fél már tőlem egy ideje, mert hogy meg fogom ütni és nem bír így szeretni!Én ekkor csak fogtam a fejemet, még egy rossz szót se szóltam, de azt hogy ilyet kinézzen belőlem, az már mindennek a teteje!Nem vagyok kigyúrt se erőszakos!Tudom, hogy jobbat érdemlek csak hát nem értem az ilyen gerincteleneket, azzal az egészet le tudta volna zárni ha nyíltan előttem elmondja, akkor nem fájt volna ennyire!Megölelt volna és megköszönte volna az együtt töltött időt!Szerintem így lenne korrekt lezárni egy kapcsolatot!Eddig én így csináltam és jóban vagyok az exeimmel! De hát ez is kell!Megtapasztalni az emberi mocskosságot!Ez csak erősít!De valahogy úgy érzem, hogy augusztusban keresni fog!De akkor már késő lesz!
2019. jún. 25. 10:53
 4/8 qkker1 ***** válasza:
89%
Mákosgubát.
2019. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek ez a hiszti ? Mindennapos eset. Magadat okold: nem megfelelőt választottál szerelmed tárgyául, mert ő nem szeret téged. Valóban az a legjobb megoldás, ha mákosgubát csinálsz.
2019. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Már majdnem megverte a csávót akivel csalt a csaj!"


Na, de miért a csávót?


A megcsaláshoz mindig két fél kell és ha ez a csaj így átvert téged, akkor kár siratni!


Meglátod, jön majd egy sokkal jobb, aki viszont szeretni fog téged, ezt meg engedd el! Majd megcsalja később ezt a csávót is egy másikkal, az ilyen csaj bármikor megteszi s nem kár érte!

2019. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na ne búslakodj!! Sz.rd le! Egy k.csög k..va!! Jobbat érdemelsz és meg is fogod találni :)
2019. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A csávót ismertük mindannyian, és nem hogy azt mondta ott hogy megbeszélhetitek hanem még beszólogatott, hogy már az övé a csaj meg röhögött és emlegette a Messenger írásaimat gúnyosan!Meg Facebookon photoshoppolja a képeit mintha lenne izma, de nincs😅 ja a gyerek nagyon tapló, de össze illenek!
2019. jún. 25. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!