Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak tetszik egy lány, akkor ők is ugyanúgy kibeszélik mint amikor egy lánynak tetszik egy srác?

Figyelt kérdés
Ők is úgy elvannak vele mint a lányok? Például képzeld el láttam xy-t. Vagy ha például a fiú egyik barátja látta a lányt akkor ő is elújságolja neki hogy képzeld láttam a csajod vagy csak mi vagyunk ilyenek hogy mindenről beszámolunk a barátainknak?

2021. márc. 2. 13:49
1 2
 11/14 Nem én, hanem te válasza:
55%
Egyértelműen nem.
2021. márc. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Azért mert a lányok örülnének, ha a fiúk is olyan sokat emlegetnék őket mint fordítva.(gondolom azért is tette fel a kérdező a kérdést, hogy hátha így van)
2021. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez oda vissza érvényes igen nemcsak a suliban. De főleg utána a baráti társaságban is. Szerintem ebből adódóan a két nem között nincs különbség.
2021. márc. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én ismerettségi körömben csak azt beszéltünk ki, hogy kivel feküdnénk le, de valaki a lányoknak is elmondta kivel fekudne le.

Amúgy nem tudtam hogy a lányok annyira kibeszélik

2021. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!