Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai tinédzser lányok körében...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tinédzser lányok körében mennyire népszerűek az anime stílusú srácok?

Figyelt kérdés

Tehát azok, akik úgy néznek ki, mint egy anine fiú:


vékony testalkat, hosszúkás, tépett haj, fiatalos arc.


Kb. 10 évvel ezelőtt nagyon menők voltak, amikor még az anime/manga is népszerűbb volt itthon: a mangafan kiadó sorra adta ki a mangakat, volt animax adó, illetve megvolt az emo divatvonal is, amit olyan fazonú srácok képviseltek.


Most, 2020-ban mi a helyzet, mi ma a pasi idáll a tiniknek?


2020. nov. 17. 12:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem az ideálom egy ilyen fiú, de ha jól kijövök vele, megértjük egymást, jól érezzük magunkat együtt, akkor semmi akadálya.
2020. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Most is nagyon népszerűek az animék, ugyan nem mindenki körében

Egyébként meg mindenkinek más jön be, tehát ezt így nem lehet pontosan meghatározni

2020. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
sosem voltak népszerűek. A menső srácok már a 80-as években és napjainkban is mindig azok voltak, akiken látszott hogy lóvésak és szép volt az arcuk és normálisan öltözködtek, értsd hagyományosan. A rocker, emo, hippi és egyebek csak szubkultúrák és mindig nagyon keveseket értintettek.
2020. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
hozzáteszem, én is imádtam az animét, párommal együtt néztük, de ő nem öltözött ilyennek és nem is élt így. Komoly srác volt, ambíciókkal, sokat tanult és sima rövid haja volt és normális ruhája, hobbijai. Nem uralta az életét az anime.
2020. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes téma. Nekem anno a 2000-es évek végén, az emo hőskorában nem egy emós/anime fan csaj ismerősöm állította magáról, hogy ők aztán csakis a vékony alkatú, hosszú, vasalt hajú, elvont, kissé depressziós emós pasikkal hajlandóak összejönni, természetesen mindegyiknek Bill Kaulitz volt a pasi ideálja, ennek ellenére később talán kivétel nélkül vállas, rövid hajú, elegáns inges vagy izompólós, menő, magabiztos pasik mellet kötöttek ki. És végül egy-két csajt leszámítva egyiknek sem volt emós pasija.


Én ebből arra következtetek, hogy teljesen mindegy, hogy tízen x évesen milyen őrület ragadja el a lányokat, és hogy azt az őrületet milyen pasik képviselik énekesként, színészként stb., azért végső soron a lányok a jó-kiállású, magabiztos férfiakat választják.


Bocsi, hogy férfiként válaszoltam, de gondoltam ez a téma szempontjából egy érdekes észrevétel.

2020. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Habár én nem vagyok hatalmas anime rajongó, de szerintem jól néznek ki az ilyen srácok is

18/l

2020. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
Ja, és az emós fiúismerőseim pedig állandóan a csajhiányra panaszkodtak (5-ös válaszoló voltam).
2020. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, amúgy ezekről a srácokról van szó:


[link]

2020. nov. 17. 13:27
 9/21 A kérdező kommentje:

#7


Az emo-k nem kifejezetten anime srácok voltak.. Csak volt köztük olyan fizimiskájú.


Az animés fiú az, akit linkeltem.

2020. nov. 17. 13:29
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az ilyesmi külsőt azért csinálják, hogy különvnek nézzenek ki, egyedinek, de nekem meg pont hogy ez nem egyedi. Ez egy felvett stílus, aminek megvannak a maga ismertetőjegyei, ettől lesz ő animés vagy emos vagy miegymás, ezáltal jól bekategorizálható. KEvesebb a cucc, stíluselem és viselkedés amiből választhat. Az un. normál stílus viszont sokkal tágabb merítésű, jobban lehet variálni, több ruha, több frizura, a személysiéget jobban ki lehet vele emelni, mindegy hogy valaki zárkózott vagy sem, vidám vagy melankólikus, romantikus vagy sem. Nagyobb teret enged az egyediségnek és ha valaki odafigyel a stílusára, pont hogy nem tucat lesz hanem egyedi. Az ilyen szubkulturás stílusok pont az egyediség ellenségei, a skatulyázás igazi csapdái.
2020. nov. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!