Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okai lehetnek annak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek annak hogy egy menő/népszerű srác nem megy oda a kiszemeltjéhez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik. Én is tetszek neki (jelekből következtettem és ide is írtam már ki kérdést és mind pozitív visszajelzést kaptam) de nem lép. Vajon nem tudja hogy tetszik nekem?
2021. jan. 10. 14:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Mert mondjuk vírus van, és online oktatás?
2021. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Velem ez már kétszer is megtörtént,de nem lett belőle semmi. Attól is függ,hogy te mennyire vagy benne a baráti körében,te is ugyanolyan vagy e mint ő(népszerű,menő). Ha te nem vagy olyan,akkor valószínűleg túl zárkózott vagy neki,ezért nem mernek általában odamenni,mert ő meg ponthogy nyitott,és emiatt nem tudja hogy álljon hozzád.
2021. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Még nem beszélgettünk egyszer sem. Egy évvel nagyobb. Nem vagyok benne a baráti körében egyáltalán
2021. jan. 10. 15:32
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Irj rá, ha bejössz neki, akkor szivesen fog beszélgetni veled.

Ez azért jo, mert akkor nem kell varnod ...

2021. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem merek:/
2021. jan. 10. 17:09
 6/21 A kérdező kommentje:
Közre játszhat az hogy két éve költöztünk ki Ausztriába és lehet azt hiszi hogy nem tudok németül?
2021. jan. 10. 17:17
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Menni fog az. Egybol valaszt fogsz kapni.

Ha nem ir, vagy egy szavas valaszokat kapsz, akkor nem jossz be neki, és utána tovább tudsz majd lépni...

2021. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lenne ciki, ha ismeretlenül irsz neki.
2021. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De mi van ha nem tudja a nevem? Amúgy is a fiú kéne lépjen nem? Ja és mi van ha direkt nem fog visszaírnj?
2021. jan. 10. 17:23
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyjából igen, a fiúnak kell mennie hozzád. De mivan, ha beszari, vagy nem is kedvel? Te pedig évekig akarsz várni?
2021. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!