Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hisztek a fiú-lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hisztek a fiú-lány barátságban?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 13:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%
Létezik fiú-lány, később férfi-nő barátság. Általában vagy az első szexig tart, vagy utána kezdődik.
2021. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
#1 nade honnan tudod, hogy a fiu barátaid nem-e vonzódtak hozzád?
2021. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Mindegy, amíg barátként kezelnek, ahogy én is őket. A többi mellékes.
2021. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem pedig akkor is barátság a barátság, ha a másik többet érez, míg nem tesz olyat, ami a barátság határain túl van, és fel nem borítja vele a barátságot (értsd: megszakad a barátság, többet nem állnak szóba/átmegy az egész szex/rendes kapcsolatba)

A magam részéről azt tudom mondani, hogy én nem vagyok jó annyira a fiúkkal való barátkozásban, haverkodni tudok velük, de a közeli fiú barátaim közül mindig beleszeretek egybe és kb addig tart ez, míg meg nem bánt/nem jön jobb/ki nem kerülünk egymás életéből.

Viszont vannak emberek, akiknek ez jobban megy, illetve a leszbikus lány-meleg fiú párosnál is kizárt, hogy érzések keveredjenek a barátságba.

2021. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%
A fiú barátok általában többet akarnak. Én mézes bödön nyalogatónak hívom őket. Nem lehet az övék a lány, mert nem viszonozzák a közeledését, csak barátilag. Közben kiönti a lelkét a lány neki más pasikról, esetleg látja a boldogságát. Olyan ez, mint ha a mézesbödönt nyalogatnák kívülről. Ezáltal közel van a mézhez, de sosem fogja érezni az ízét. Reménykedik maximum, hogy esetleg csurran cseppen valami, de közben pedig mások kanalazzák a finom mézet. Ennél kevesebb szánalmas dolog van.
2021. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

15#

[Lányok is szoktak inni, (fiú barátok meg hazakísérni őket)]

2021. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
95%
Létezik ilyen barátság. Ugyanúgy, ahogy a melegek sem akarnak mindenkivel kikezdeni, úgy a heterók sem 😃
2021. márc. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%
Létezik, csak nem barátságnak hívják, ha az egyik titkon többet akar.
2021. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
44%

Nincs, nem volt nem is lesz. Az oroszlánnak miért nincsenek antilop barátjai ? Vagy kell neki és megeszi, vagy hagyja a p-be.

Aki azt hiszi, hogy létezik az csak áltatja magát mindig az egyik fél többet fog érezni mint a másik. (Az egyik oldal mindig meg akarja kufircolni a másikat, csak hiába áltatja magát.)

2021. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszek benne. Legalábbis nálam nem jött össze.
2021. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!