Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hisztek a fiú-lány barátságban?

Hisztek a fiú-lány barátságban?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Ha nem, miért nem?



2014. márc. 11. 06:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hiszek, mert vannak lány barátaim. Ők párkapcsolatban élnek és a sokadik találkozás sem volt hatással az ő kapcsolatukra.
2014. márc. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Én hiszek, akkor ha köztük tényleg sose nem lehet semmi, vagy ha mégis, akkor az lesz a legszebb szerelem. :)
2014. márc. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Én nem hiszek!
2014. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2014. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
45%
Én hiszek. lány vagyok, és a legelegeslegjobb barátom egy fiú. Bármi lehetne köztünk, de nem lesz, mert a barátságunk sokkal értékesebb annál, hogy elrontsuk egy járással, ami után valamikor úgyis szakítunk. Nagyon szeretem, és minden meg tudunk beszélni egymással. Vannak barátnőim is, de a fiú barátom is van ugyanolyan fontos!
2014. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hiszek benne. Több lány barátom is van, és mindegyikkel igen jó viszonyt ápolok. Hazudnék, ha azt mondanám, nem kapott el az érzés, hogy több is lehetne, de ellen tudok állni.


Azt azért fontos hozzátennem, hogy az összes lánybarátomnak van valamilyen "problémája".

Vagy boldog párkapcsolatban élnek, amibe eszem ágában sincs belepofátlankodni, vagy olyan messze laknak, hogy a párkapcsolat fenntarthatatlan lenne, vagy egyszerűen nem tetszenek.

A legtöbb esetben van valamilyen szintű kölcsönös vonzalom, de amíg az ész diktál, és a barátság barátság marad, kivitelezhető a dolog.

2014. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
én is hiszek benne, mert nekem is van olyan fiú haverom akivel nagyon jóban vagyok, de még sose jutott eszembe, hogy másként gondoljak rá és biztosan tudom, hogy neki se:)
2014. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Én hiszek. És azért nem, mert ilyen nincs. :-)
2014. márc. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Általában valamelyik fél mindig többet akar. De egyébként hiszek. Csak ritka.
2014. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, a legjobb barátom férfi. Van egy olyan szint, amikor nem a másik nemét nézed, hanem az embert. És az embert szereted meg. Évek óta a legjobb barátom, sosem akartunk egymástól semmit sem.
2014. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!