Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek így hogy egyértelmű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek így hogy egyértelműen bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már lassan egy éve szimpatizálunk, reagál mindig a képeimre, írja hogy de komoly vagy meg hasonlók. Valahogy mégse jutottunk még el addig hogy beszéljünk, megismerjük egymást. Mindig egyre többet ír (vagy hogy mondjam értitek.. már nem csak emojikat küldözget) mégse halad semerre ez a dolog. Én nem igazán viszonzom ezt, úgy gondolom nem az én dolgom nyálaskodni, képeit mindig belikeolom és ennyi, amiket ír arra persze mindig válaszolok. Mit tegyek hogy megismerjem őt? Nem szeretnék tolakodó lenni, viszont nagyon bejön ő nekem.

2021. márc. 4. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ne add az elérhetetlent hanem egy kicsit nyiss fele?

(Írsz neki te is, érdeklődsz felőle, aztán ha ezek után is érdekel téged is elhív egy randira akkor legalább elmesz vele stb, stb...)

2021. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne játszd az értetlent.
2021. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hátha akarsz valamit tőle akkor valamit illene viszonozni is, ha nem is "nyálaskodni" de valamit..egyébként ezt leszámítva megértelek, nekem sem nagy erősségem ez a része a dolgoknak :D
2021. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg lépnél egyet előre, akkor talán haladna valamerre az ügy. Nem szégyen ám egy csajnak felszedni egy pasit 🤷‍♂️
2021. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Az, hogy lájkolgatja, meg lereagálja a képeidet, nem feltétlenül jelenti azt, hogy bármi komolyabbat is akarna tőled. Ez szimplán divat manapság, valószínűleg a többi 749 ismerősének a fotóival is pont ugyanezt csinálja.

2. Megfigyelhetnéd, hogy mi történne, ha pl. kikapcsolnád 10 percre a telót, odatipegnél a sráchoz, és élő szóval megszólítanád. Először majd meglepődne, hogy hangod is van, nem csak fotóid, aztán kezdhetnétek beszélgetni. És nyugodtan tudathatnád vele, hogy bejön neked, ez nem annyira ciki dolog, mint hiszed. Még akár egy randira is tehetnél célzást, ha magától nem veszi a lapot az úriember...

3. DE!!! Amíg nyálaskodásként emlegeted a szimpátiád kimutatását valaki felé (főleg, ha be is jön), addig éretlen vagy egy kapcsolatra.

Először is nőlj fel kicsit!

2021. márc. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

“Én nem igazán viszonzom ezt, úgy gondolom nem az én dolgom nyálaskodni,”


Mi kell még, hogy reagálj? Térden állva bokor rózsa?


Ha viszont kedveskedsz, évődsz, viccelődsz, beszélgetést kezdeményezel, az nem nyálaskodás.

febr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!