Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy lány egyértelmű jelzése...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány egyértelmű jelzéseket tesz afelé, hogy bejövök neki, akkor mégis miért kavar más sráccal?

Figyelt kérdés
Nem értem, puszit ad a fülem mögé, úgy ölel meg, hogy rám ugrik és a lábaival és a kezével kapaszkodik rajtam, én pedig tartom, séta közben megfogja derekam. Egyébként nagyon jó viszonyban, lehet csak szórakozik velem? 19 éves.
2017. jún. 16. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kifogtál egy ri.bit. Megesik.
2017. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szeritnem csak testvérének néz :'D
2017. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni hogy barátságon kívül én nem érzek mást iránta, csak rohadtul nem értem ezt. :D
2017. jún. 16. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet ezért kavar mással, mert érzi, hogy veled off a dolog.
2017. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hmm...Utolsó lehet mond valamit. :D
2017. jún. 16. 14:08
 6/6 anonim válasza:
Tesoo merj kérdezni nekem is így lett nőm (6éves kapcsolatunk van) vagy ha ez nem jon be akkor csinálj úgy mintha neked is tetszene és lépj ha tetszel neki akkor igent mond ha nem akkor nemet😉 remélem segítettem
2018. jan. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!