Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez, nekem nagyon...

Miért van ez, nekem nagyon sok lány tetszik, akit a városban utcán látok csak egy átlagos nap ilyenkor nyáron, ellenben én egy lánynak sem vagyok az esete valamiért és utoljára több éve annak, hogy egy lány jelezte egyértelműen, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Most be is depresszióztam, legszívesebben meghalnék. Mindenki élvezi az életet, szexel, bulizik, nekem meg még az utcára sincs kedvem kimenni, mert annyira ronda vagyok. Az utóbb években csak ilyen minősítést kaptam a lányoktól döntőrészt, hogy ronda vagyok, volt, aki átlagosnak nevezett, de úgy már senkinek sem vagyok az esete. Több éve még olyan is volt, hogy szép lány rám mosolygott nézett a suliban a folyosón és a barátnőkkel rólam suttogtak valamit, meg mintha követtek volna néha. Buszon is kaptam fura jeleket. De valahogy jó ideje már semmi, csak ha bepróbálkoztam lányokkal, akkor jöttek a rossz dolgok, volt, hogy kép nélkül próbálkoztam, de akkor is többnyire elutasítóak egy szia után is a lányok. Én úgy vettem észre, hogy nem csak velem van a baj, hanem a lányok sem olyan nyitottak manapság az ismerkedésre, mint több évvel ezelőtt. Egyre szarabb ez az ország, se munka, se megélhetés, se szerelem, se szex. Persze a ritka mázlistának bejött az élet, de az nem én vagyok.

2014. jún. 19. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenki szexel és bulizik..
2014. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk miért nem azoknál próbálkoztál, akik jeleket adtak? Amúgy egyik lány sem fog rámosolyogni egy citromfejű srácra. Muszáj kezdened valamit, mert amit gondolsz és ahogy érzed magad, az meglátszik rajtad.
2014. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!