Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyomulós vagy elérhetetlenebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulós vagy elérhetetlenebb lányok?

Figyelt kérdés

Fiúk véleménye érdekelne vagy lányok tapasztalatai erről

Úgy néz ki hogy én személy szerint mindig elba*ok valamit

Mondjuk amikor írkálok egy fiúval, valahogy legtöbbször mindig abbamarad és nem értem miért, szerintem miattam lehet ez

Én nem igazán vagyok nyomulós lány, az elején inkább csak ilyen elérhetetlenebb és nem megyek rá hogy pl olyanokat írjak komooly pali, dicsérgessem, legyezzem az egoját, felhozzak talit meg mindenféle félreérthető szövegekkel jöjjek, meg olvadozzak mint sok kislány, ez nem az én stílusom😅 Én jobban szeretem máshogy felhívni magamra a figyelmet és máshogy kimutatni az érdeklődésem, viccelgetni, dumásan kis piszkálódva beszólogatni, vagy aranyosan viszonozni a közeledést, értitek remélem

De az a baj úgy veszem észre nem minden fiúnak ez jön be hanem inkább ha nekik minél kevesebb dolguk van és rendes a csaj megy rájuk

Amikor rámírnak fiúk, jönnek ugye a szövegek meg szivezgetés minden, én meg nem megyek bele az ilyenekbe hogy én is nyomulgassak hanem elérhetetlen vagyok még és kicsit távolságtartó, nem nyílok meg rögtön a dolgaimról, nem megyek bele annyira a beszélgetésbe csak inkább laza vagyok, mikor mondjuk képet küld magáról én nem állok neki elolvadni hanem csak diszkréten mutatom hogy tetszik és jól néz ki

Vágom hogy jól esik nekik ha kapnak pozitív visszajelzést de nehogy már el kelljen olvadni és rájuk ugrani😂 Értitek

Tali is ha felhozódik és akarnám is akkor hajlamos vagyok azt mondani miért ne, nem az hogy oh ugrok szaladok ott is vagyok😂 Lehet az jönne be nekik de hát az nem én lennék, magamat akarom adni

Sokszor tapasztaltam hogy a fiúknak nagyon tetszik hogy ilyen vagyok, de mégis nem egy példa volt már rá hogy ezekért maradt abba a beszélgetés ahogy észrevettem

Szerintetek mi lehet a baj ez miért lehet? Nem tudják egyértelműnek venni ezekből a kis jelekből hogy én mit akarhatok vagy mit gondolok? Úgy vannak vele nehéz lehet engem megszerezni és inkább mennek könnyebben kaphatókra? Úgy vehetik hogy nem érdekelnek engem eléggé? Nem értem

18/L



2021. márc. 4. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a minimális távolságtartás még belefér az elején, engem speciel nem rettentene el. Szerintem aki ennyitől föladja, az nem akart semmi komolyat, és nem akar egy kalandért ennyit vesződni.
2021. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van
2021. márc. 4. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Maradj ilyen,akinek kelesz az küzd is érted. 16/F

Való életben is embernek kell lenni nem csak írásban.

2021. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Extrovertált és őszinte.
2021. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az "elérhetetlenebb", szerényebb lányok jobban bejönnek. Csak annyi, hogy ne harapófogóval kelljen mindent kiszedni belőle, hanem merjen megnyílni előttem, főleg amikor kettesben vagyunk.
2021. márc. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Tali is ha felhozódik és akarnám is akkor hajlamos vagyok azt mondani miért ne..."

Azzal egyáltalán nincsen baj, ha nem adod magad egyből oda, sőt! De amit kiemeltem az írásodból, az azért a legtöbbünknek nem szimpatikus véleményem szerint. Ha találkozóra hívok egy lányt és inkább kibúvót keres, akkor azt érzem, hogy nem is akarja az ismerkedést komolyan, meg engem is elbizonytalanít, hogy lehet még sem vagyok neki annyira szimpatikus, hogy randizzunk. Ez mondjuk egy olyan srác esetében, akit már sokszor elutasítottak korábban, igen negatív lehet. Értem, hogy magadat akarod adni, nem is azt mondom, hogy alélj el, hogy milyen rendes, hogy végre elhívott, de a kettő között is van átmenet.

Ahogy te benned is van egy egészséges félelem, úgy a fiúkban is ott van ugyanez, még ha a legtöbbje próbálja is leplezni. Valami megerősítő jelre igenis szükség van.

2021. márc. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!