Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-17 éves fiúk, nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 éves fiúk, nektek milyen lányok jönnek be a legjobban?

Figyelt kérdés
A külsőt és a belsőt is leírhatjátok, valamint azt még megköszönném, ha képet is linkelnétek.

2021. márc. 9. 01:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%

Szia!

Külsőre a szép arcúak tetszenek, akik kicsit márkásabb ruhával is rendelkeznek. Nem azt mondom, hogy vegyen egy túlárazott mit tudom én mit, csak ha én nem egy béna valamit veszek fel, akkor a lány se vegyen fel.

16 éves fiú vagyok.

Korosztályban nekem a 15-18-ig jönnek be, valahogy náluk van az a érzésem, hogy jobban tudom őket szeretni, ha viszonozzák is. A fiatalabbak nem éppen a korombelieknek az úgymond "gondolkodás" megy, de erről nem mesélnék, hogy mégis milyen is az. Az idősebbek, szóval +18 éves lányok meg már nekem egy kicsit túl érett gondolkodással rendelkeznek, ez nem azt jelenti, hogy nem jövök ki velük, csak egyszerűen minél idősebb annál jobban kell megválogatnom a szavaimat, ha esetleg szükséges lenne a kommunikáció, de nyilván az.


Belsőre nekem az eszesebb lányok, akik legalább közép tanulók, nem lusták, kedvesek, de gondolom ez mindenkinél játszik, a helyesírása, az nagyon zavaró tud nekem lenni, aki sem ékezetet, sem írás jelet nem rak, de főleg akik egy mondatot nem tudnak helyesen leírni. Azzal, hogy mennyire mocskos fantáziával rendelkezik, az engem nem érdekel, kivéve ha k'rva.


Bónuszként még a hangszerrel tudnak jobban érdeklődésbe juttatni engem, hamár én nem tudok zenélni.🙁

2021. márc. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Cortez.felesege ***** válasza:
76%
A osztalyom tipik azt mondta h vekony, de nem anorexias nagy mellu, nagy feneku lanyok erdeklik oket. Pici illetve hosszu hajuk legyen. Velsoleg viszont legyen huseges, kedves, megerto lanyt keres az atlag az EN osztalyomban
2021. márc. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%
oh szóval a 17 eves fiúk jó kanosak 😌
2021. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
41%
A szépek. 35f
2021. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
39%
#10 Hogy lehessen róla beszélgetni vele a témáról, legyen kicsikét mocskos a fantáziája. De attól tartok hogy neked ezeket még nem kéne tudnod ha meg kellett kérdezned (ellenkező esetben én kérem elnézésedet).
2021. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
A kedvesség és az, hogy önmagát adja, mindent visz. A külső nem számít.
2021. máj. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Barna haj, zöld vagy barna szem, kedves, őszinte, Carson Coma kedvelő csajszi:D
2021. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a barátnőm egy nagyon jó alkatu csajszi, de eleve nem kínézetébe szerettem bele, viszont az is fontos szerepet játszik nálam. Belsőre csak annyit tudok írni, hogy legyen kedves és megbízható, akinek bármit elmondhatok, ja és persze szeressen, fogadjon el, amilyen vagyok és szeretem, ha van perverz fantáziája (ami nekem is van).
2021. júl. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!