Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Minek örülne a legjobban egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek örülne a legjobban egy 17 éves lány akinek az érdeklődése kb csak én vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tudom sok ilyen kérdés van de a nyár miatt sokat utazok és nem tudom mikor találkozunk következőnek

Nagyonnagyon szeretem és nem érzi úgy hogy hanyagolom de mégis szeretnék neki adni valamit nem is muszály hogy tárgy legyen hanem valami meglepetés amitől fel sem merül benne a gondolat



2016. aug. 20. 09:48
 1/3 Egyenes út ***** válasza:

Nyaklánc.

Keress rá neten..Van egy olyan nyaklánc,ami egy szív,és félbe van vágva.A szív egyik fele nálad van,a másik fele a barátnődnél a nyakába akasztva.;)

2016. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az érdeklődése kb csak te vagy... Lehet én vagyon nagyon egyszerű lány, de akkor neked örülne a legjobban
2016. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Magadat:D vagy egy kozos fotot vagy egy polodat..
2016. aug. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!