Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja ezt, lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt, lányok?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy lánnyal egy ideje. Azt vettem észre, főleg mostanában, hogy amikor mostanában keresem, akkor van amikor közömbösen válaszol, vagy alig pár szóban, azt gondoltam hogy már nem akar beszélni. Viszont ha nem keresem 1-2 napig, akkor el kezd ő keresni. Ezt többször is eljátszottuk, mitől lehet? Én tényleg nem értem.

2021. márc. 9. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem akar mindenki állandóan dumálni. Lehet mindig pont olyankor írsz, amikor nincs kedve, vagy más dolga van. Aztán amikor beszélni akar veled, ő is indít beszélgetést néha.
2021. márc. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
59%

A lány egója. Zavarja, hogyha nem keresed. Növeli az önbizalmát, egóját, ha irkálsz neki, rohansz utána. Aztán ha megszünteted ezt, kialakul egyfajta hiányérzet nála. "Mi az, hogy nem keres?" "Lehet más lánnyal irkál?" -azaz lehet nem foglalkozik velem többet?-, ami zavarja. De nem azért, mert húdeszerelmes. (Lány vagyok.)

Mindegy, hogy mit beszéltek, neki az számit, hogy keresed, érdelődsz. (szerintem)

2021. márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Magamból kiindulva: nem akar túlságosan nyomulni, nehogy elijesszen.
2021. márc. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Pedig pont ezzel fogja elijeszteni. Jó bugyuta egy hozzáállás.
2021. márc. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Az, hogy nem 1-2 szóban válaszolgatsz csak, hanem rendesen, és te is kölcsönösen érdeklődsz, az nem nyomulás, az ilyennel viszont inkább azt a látszatot kelted, hogy téged totál nem érdekel a másik, és sokkal hamarabb el lehet vele ijeszteni bárkit, mintha TÉNYLEG nyomulnál.
2021. márc. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 én tudom, de a kérdező által említett lány valszeg tini.
2021. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!