Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/Lányok, a fiúk miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok, a fiúk miért csinálhatják ezt?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen egy fiú, aki tetszik nekem, bókolt (legalábbis olyasmit akarsz, vagy nem is tudom) A lényeg, hogy nem hallottam volna még, hogy másnak olyat mondott volna. Azonban nem épp a legjobb reakciót tudtam kicsikarni magamból a sokk miatt. Azóta csak egyszer köszönt, azonkívül semmi, pedig mosolyogni szokott, naponta akár többször köszönni, és nézni. Most meg mintha kerülné a tekintetem.

Esetleg lehetséges, hogy megbánthattam, vagy másra számított?

(Ja, és állítólag sejti/tudja, hogy bejön nekem.)



2015. dec. 14. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy megbántottad. Mit mondtál?
2015. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy zavart nevetéssel megtoldott "na kösz"-t, aztán tovább álltam. Visszagondolva nem a legjobb, de abban a pillanatban nem tudtam mást reagálni... :x
2015. dec. 14. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nekem ezt mondtad volna, én feladnám.

Szerintem elé kellene álnod, és éretten megmondani neki, hogy sajnálod, nem úgy gondoltad és szeretnél neki adni egy esélyt, mint párkapcsolati téren. Személy szerint nálam az a legmegnyerőbb, ha egy lány tud éretten gondolkozni, és nem fél bevallani a butaságát.

2015. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt tenném, sőt, de ott van az a bizonyos félsz, hogy mi van, ha csak rosszul látjuk (látom) a dolgokat. Vagy esetleg csak "tesztelni" akart... Nem akarok szó szerint idézni, mivel hátha olyan is olvassa ezt, aki ott volt az eseményeknél, de tényleg nagyon tanácstalan vagyok most ezzel kapcsolatban.
2015. dec. 14. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:

ez után énis úgy érezném hogy nem vagy túl nyitott

szerintem most rajtad a sor hogy bókolj neki hogy tudja nem veszett a dolog, aztán max olvashatjuk a kérdését hogy ki ért téged :D

2015. dec. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia minyu:3
2015. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lányok, ne higgyétek h attól h egy srác rátok mosolyog, már be is jössz neki. Többször is köszönhet, akkor se biztos. Most csak egyszer köszönt? Ajjaj, van gond. Na nemár :D Valószínűleg arról van szó amugy, hogy a félelmed jelenik meg saját magadban és már fel se tűnik ha esetleg többször mosolyogna rád :) 21/döntsétek el
2015. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!