Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálhatja ezt? Elsősor...

Miért csinálhatja ezt? Elsősorban lányok válaszoljanak

Figyelt kérdés

Elég jól alakultak a dolgaim egy lánnyal, minden rendben volt, szinte éreztem, hogy "akar". Ezután hirtelen minden megváltozott. Egyik nap este még olyan volt, mint eddig, majd másnap reggel már sokkal visszafogottabb, nem ír facebookon sem, nem is keres különösebben, beszélni szoktunk még, de érzem rajta a visszafogottságot és azt, hogy valami nincs rendben. Nem olyan, mint volt. Ez talán rendben is lehetne, de úgy érzem semmit sem tettem, ami erre adhatna okot, pláne úgy, hogy egyik napról a másikra következett be ez a nagy változás. Pár nappal ezelőtt még rengeteget beszéltünk és jól haladtunk.


Ő 17, én 21.



2014. okt. 16. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Tőle kellene megkérdezned! :)
2014. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát lehet jöttek a barinői, azt jól telebeszélték a fejét vagy bármi. de miért nem kérdezed meg töle?
2014. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy egy barátnője szólt.neki hogy kicsit gyorsan halad de kérdezdmeg
2014. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy mégis tettél valamit ami neki nem tetszett csak nem mondja el...kérdezd meg tőle aztán megtudod mi a szitu XD
2014. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!