Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha utalom a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha utalom a barátnőm legjobb barátnőjét?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Nem neked kell szeretni, max megtűröd.
2021. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mondd meg a barátnődnek hogy ez van. De nem is értem hogy miért kéne neked akár beszélni is a barátnőjével?
2021. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Így nem lesz édes hármas :D
2021. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Miért utálod?
2021. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3%
Pontosan ezért kellene be venni harmadiknak
2021. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát az van hogy idegesítő és be szologat és ha vissza szólok akor én vagyok a hibás és a barátnőm is próbált vele beszeleni de soha semmire nem lehet jutni.. :(
2021. márc. 10. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Újból kérdem, miért beszéltek? xD Nem hagy titeket kettesben? Nem tudod elképzelni...
2021. márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt én sem értem miért beszélsz vele, de tegyük fel a barátnőd állandóan hívja és sokszor hárman vagytok. Beszéld meg a barátnőddel, hogy megpróbáltál értelmesen állni hozzá, de bunkó veled, úgyhogy nem akarsz vele találkozni innentől, sem beszélni. Megkéred, hogy ne legyen ott amikor te ott vagy, megmondod hogy nem mész hozzá mikor ő ott van. Ha bármikor odahozza vagy hívja amikor ott vagy, akkor vagy eltűröd 1-2 szavas válaszokkal, vagy lelépsz.


A tapasztalataim szerint úgy fog téged férgezni a hátad mögött a barátnődnek, hogy valószínűleg sokáig nem lesztek együtt, főleg ha befolyásolható a párod. Ezzel nem tudsz semmit csinálni, ezt a barátnőd feladata kezelni.

2021. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!