Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A számotokra legjobb csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A számotokra legjobb csak helyett is választanátok mást?

Figyelt kérdés

Fiúkhoz szól ez a kérdés, mondjuk szinglik vagytok és beszéltek több lánnyal egyezerre köztük egy nektek tökéletes lánnyal is akit a legjobban akartok. Legjobban bejön, pont az esetetek, meg na tökéletes számotokra. Olyankor mégis beszélnétek más lánnyal, ráírkálnátok más lányra meg mondjuk más lány képeit is imádolgatnátok? Csak mert mondjuk egyszerre mégis több alapot akarsz aki úgymond tartalék vagy értitek, és más lánnyal is beszélnétek mert pl azzal a jó csajjal nem megy minden a legsimábban, kevesebb érdeklődést mutat még, nehezebben adja magát, míg más lánnyal könnyebben megy. Te olyankor inkább tudnád hanyagolni azt a jó csajt és más lánnyal közelebb kerülni, csak mert vele könnyebb? Magyarul választanátok mást helyette ha ez van?

Ez nem tapasztalat csak olyan téma ami érdekel



2021. márc. 11. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok,de leírom inkább hogy mit gondolok.

Más és más minden fiúnál. A legtöbb fiú szereti ha "harcolni" kell egy lányért,mert akkor tudja hogy nem adja magát könnyen,és ez jó amúgy.

Szerintem ha igazán tetszik valakinek valaki és szeretne tőle valamit akkor max csak a régebbi ismerősökkel/barátokkal beszélget és nem írogat rá új emberekre.

Ha egy lány könnyen adja magát azt könnyű ágyba vinni is,érted?

Akit meg nem azt nyilván nem,és ez egy kihivas a fiuk szamara,nem mindegyik igy gondolkozik szerintem de van egy pár ilyen.

2021. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!