Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi update, Szafi free,...

Norbi update, Szafi free, vagy toman diet, szerintetek melyik a legjobb? Ha diétáznátok melyiket valasztanatok?

Figyelt kérdés

Tehat e közül a 3 közül. Nem másra vagyok kíváncsi, meg nem arra hogy "egyikse", hanem arra hogy aki ismeri, esetleg próbálta mind a 3 félét, neki melyik volt a legszimpibb, melyiket ajánlan?

Mármint melyik cég termékét..



2020. júl. 27. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Toman diet
2020. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Diétázom, de ezek közül egyiket sem.
2020. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2, akkor minek irsz ide választ? Legközelebb olvass figyelmesebben. Ha egyiksem, akkor gorgess szépen tovább, válasz nélkül. Ezt mondtam.
2020. júl. 28. 10:16
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Egyiket sem, a Norbi féle förmedvényt meg pláne nem. Ami nekem bevált, az az intenset diéta+torna együtt. Pedig jó régóta kínlódok a súlyommal, most meg nagyon gyorsan mennek lejjebb a kilók :) Na jó, hozzátenném nekem nem könnyű a torna része, de megéri.
2020. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Azért írtam választ, mert próbáltam mindhármat és ezért lett az a végkövetkeztetésem, hogy egyiket sem. A kérdésben pedig az is benne volt, hogy aki ismeri és próbálta mindhármat....
2020. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5 akkor így kellett volna írd.
2020. júl. 28. 12:52
 7/17 A kérdező kommentje:
#4 a norbi miert nem? Azzal is szépen lehet fogyni ahogy az összes többivel is. Próbáltad őket és nem sikerült fogyni vele? Vagy mi?
2020. júl. 28. 12:54
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem az a legfurabb hogy Szafi a zsír ellen esküszik, norbi meg a ch ellen. Mindkettőnek hatalmas a követo tábora
2020. júl. 28. 12:55
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
"a norbi miert nem? Azzal is szépen lehet fogyni ahogy az összes többivel is." Gondolom ez egyénfüggő. Engem kicsinált..... A gyomromat, a vérképem meg katasztrófa volt tőle. Nem kellett volna a termékeit vennem.
2020. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
"Nekem az a legfurabb hogy Szafi a zsír ellen esküszik, norbi meg a ch ellen" Egyiknek sincs teljesen igaza ha erre, vagy ez ellen esküsznek.
2020. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!