Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátotokat vagy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátotokat vagy a párotokat választanátok?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm azt mondta hogy válasszak közte és a barátom között. Most jöttünk össze, ő az első szerelmem és szeretnék sokat vele lenni és ezt a barátnőm nem érti meg de lehet hogy mégis inkább őt kéne választanom mert már óvodás korunk óta barátnők vagyunk. Ti kit választanátok?

14/L


2015. jún. 9. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan ezt mondta a barátnőd? Szerintem féltékeny
2015. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Szavazz a fideszre
2015. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a páromat válsztanám ez nem is barátnő
2015. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell választani, nem gondolod hogy ezt meg kéne beszélni?
2015. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen nem barátnő hiába ismeritek régóta egymást!!
2015. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki választásra kényszerít az nem barátnő... örülnie kéne hogy van valakid aki szeret. De ő ehelyett féltékeny és hisztizik... ki akar sajátítani. Szóval vagy válaszd a pasit vagy járj a barátnőddel, mert sose lehet majd senkid amíg vele barátkozol, szóval akár össze is jöhettek.
2015. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a baratno aki valasztasra kenyszerit bem igazi baratno. En hu maradtam a baratnomhoz akkor is mikor az azzal a fiuval jart akirol tudta hogy oda voltam erte.

Egyertelmuen a baratod valaszd.

18/L

2015. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg a baratniddel es mondd el neki ezt oszinten :) hogy ot sem akarod elfelejteni csak most hogy van barátod akkor szeretnel vele egy kicsit tobb idot eltölteni de ettol függően meg ugyanugy szeretnel a legjobb barátja maradni :) es reméljük megérti es ertekeli az oszintesegedet :)
2015. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!