Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Goth csajok ti összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goth csajok ti összejönnétek nem goth sráccal?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 01:09
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Miben más ha nem ugyan azt szeressük?
2021. márc. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha normális, persze.
2021. márc. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Összejöttem.
2021. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Amennyiben helyes számomra, kedvelem a személyiségét és nem alacsonyítja le, nem veti meg mindazt, amit kedvelek és képviselek, természetesen. Nem látom akadályát.

Persze, a hasonló zenei ízlés rengeteg dologra rámutat pl. világnézet terén.

Legalább a rock más válfajait vagy a metált kedvelem valamennyire.

Nem vagyok elitista, de nehezen tudnám elképzelni, hogy olyan emberrel járjak, aki vonaglós, alulöltözött, negatív példát reklámozó futtatott popdívákat vagy “swag yolo”-s öntömjénező majmokat támogat.

2021. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
*legalább a rock más válfajait vagy a metált kedvelje valamennyire.
2021. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem goth srácként talán 2-3 goth csajjal találkoztam életem során, így azért eleve kevés az esély az ilyen terű ismerkedésre... :D
2021. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
bár egirl vagyok,viszont a crushom átlagos gimnazista, a csillagokat lehoznám érte :)
2021. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem nagyon tudnék összejöni teljesen átlagos emberrel és itt az átlagost nem pejoratív értem. Egyik skatulyába sem sorolom magam de mivel a gondolkodás módom a zenei izlésem és úgy az egész lényem nem nagyon kompatibilis a mainstream vonallal így kizártnak tartom, hogy bármi is megfogjon egy olyan emberben aki a fősodrású kultúrát fogyasztja és teljesen átlagosan néz ki.

Csak pár példa, hogy kézzel foghatóbb legyen: nem nagyon hiszek abban, hogy a világban materiális javakat kénne felhalmozni a boldogsághoz. Számomra a boldogság a természetben való létezéshez kötődik. Akkor vagyok a leg boldogabb ha kint lehetek a szabadban az erdőben és kirándúlhatok vagy ha éppen egy produktívabb alkotói szakasz miatt floban vagyok.

Azt sem gondolom, hogy ahhoz, hogy új tapasztalásokat szerez el kell utazni bárhová hiszen ez nem helyrajzi kérdés hanem hozzá állás kérdése. A saját szülővárosomban is feltudok fedezni egy halom új helyet érdekes részleteket stb.


Nem szeretem a robotos akciódús transformers jellegű és a humorosnak szánt limonádé, blog buster filmeket, jobban megfog az alternatívabb filozófikusabb filmes világ.


Mivel képzőművészettel foglalkozom fontos részét képezi az életemnek a kiállításokra járás (persze amíg nem volt ez a covidos helyzet) így nyílván szar lenne ha az így gyüjtött élményeimet nem tudnám megosztani pl a párommal


Na meg a koncertek...nem lenne túl jó egy olyan koncertre elhívni a párod amit ő vagy te nem élveztek. És mivel nekem elég fontos koncerteken levezetni a felgyült feszkót a zene által átventillálni az érzeseimet vagy csak kikapcsolódni lényegesnek tartom, hogy a párom ne csak udvariasságból legyen ott velem hanem ő is jól érezze magát.

Ugyan ez igaz az otthoni zene hallgatásra is.

Szerencsére eddig mindig olyannal sodort össze a sors aki kellően nyitot volt a vilagomra és nagyon sok ponton tudtunk kapcsolódni egymással. Pl zenei izlés, világlátás terén stb.

Na meg az öltözködés kérdése: a magam oldaláról elhatarolódom a terendektől és a divat irányzatoktól

Számomra az öltözködés egyfajta én kiterjesztés. Ugyan ez igaz a többi hasznalati tárgyamra is. És ebből a szempontból nyílván szar lenne ha a kiszemeltem ebben vissza fogna vagy nem tetszene neki a jelenlegi öltözködésem és külsöm.

És izlésemből fakadóan nyílván én is olyannal jönnek össze aki külsöre is tetszetős és vonzó számomra. Most ezzel nem azt mondom hogy legyen egy Adonis az illető de szerintem senki sem jön össze olyannal aki őt nem vonza. Na nekem a hosszú hajú kecskeszakállas dark világú férfiak az eseteim kb amióta az eszemet tudom. Nyilván ez csak külsőség és nem csak ez fogja meghatározni, hogy tetszik-e az illető hanem a személyisége. De elöbb felfigyelek egy ilyen emberre.

Persze nem szabad általánosítani sem.

Az alternatív,dark, goth halmazba beleillő emberek között is van egy halom tuskó. Attól, hogy a zenei izlés vagy egyébb izlés beli dolgok közösek még lehet hogy egy csomó mindenben nem passzol 2 ember.

2021. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8: Na, hát igen...

Én tényleg nem ítélek el, nem alacsonyítok le senkit, de az tényleg elég sz@r helyzet, amikor együtt szeretnétek koncertre menni, de az ég világon semmilyen kapcsolódási pont nincs. Nem tudom együtt élvezni vele azt a világot, amit zenén belül a leginkább szeretek. És mivel az életem 98%-át a zene teszi ki, így az esetemben hatványozottan igaz, hogy hasonló zenei ízlésű emberekkel érteném meg magam. Ha nem zenész lennék, lehet, hogy mást gondolnék erről.

Ha álmomban összejöttem valakivel, az érdekes módon mindig valami koncerten vagy fesztiválon, egyéb alternatív zenei rendezvényen történt. 😂Most már tényleg kíváncsi vagyok, ez mennyiben fedi majd a valóságot élőben. 😂

Annál hervasztóbb nincs szerintem, amikor még ki is röhögi, amit kedvelsz.

2021. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8 Nálam jellemzően nem a zene a gond, mert alapvetően szeretem ezt a stílust is. De hogy goth-ként öltözzek... nah azt el lehet felejteni. :D


A világnézeteddel egyébként szinte teljesen egyet értek. Ezért akarok egy kicsi saját önellátó/önfenntartó gazdaságot és szépen kivonulni a világból. :D

2021. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!