Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Goth lányok! Nektek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goth lányok! Nektek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 4. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kinézetre bejönnek az átlagos és alternatív stílusú fiúk is.

Szerintem a belső fontosabb.

18/L

2019. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Én a kicsit átlagosabbakat szeretem az ilyen "hétköznapi metalosokat" (értsd ez alatt bandás póló, farmer oldallánccal, tornacipő vagy bakancs, hosszabb haj - bár a nagyon hosszú nem tetszik) . Goth fiúval nem is akarok kapcsolatot, de punkkal vagy metalossal el tudom képzelni magam. Persze, a belső is fontos, mert ha valakinek a társaságában nem érzek pillangókat a hasamban, akkor szóba sem jöhet a kapcsolat.

16/l

2019. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
lányok.
2019. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Nekem külsőre a metalos nagyon hosszú hajú srácok tetszenek. Plusz ha az illetőnek kecskeszakálla is van akkor mégjobb.



Sajnos az én korosztályomban és tőlem felfelé már sokan konszolídáltabbak lesznek. Visszavesznek a látványos külsőségekből.

Nem mintha olyan sokat számítana de na...

Amúgy nem is tudnám magamat "átlagos" pasi mellett elképzelni. És ezt most nem csak a külsőségekre értem.

Belsőre a művelt okos ès kedves, humoros férfiak az ideáljaim.

Bár már nem keresek párt mert már elvagyok jegyezve.

2019. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!