Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon bejelöljem itt is? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejelöljem itt is? Mit szólna hozzá?

Figyelt kérdés

Múltkor bejelöltem snapen a fiút aki tetszik másfél éve, és esélyes hogy én is neki. De még mindig nem jelölt vissza. Nem hiszem, hogy tudná a nevem. Lehet hogy ezért nem jelöl vissza, de most megtudtam hogy van facebook-ja is. De nem tudom még használja e mert a profilképe is egy fal. Azt is 2017-ben állította be. Na de...Nem tudom bejelöljem e itt is, mert akkor fura lesz hogy snap-en is és itt is. Meg nem vagyok valami fotogén, szóval nagyon ronda vagyok képeken és nekem is csak régiek vannak kint, amik nagyon gázak. Nem akarom hogy így lásson 😂😂😂 És itt ha nem jelöl vissza, akkor már nem tudom bemesélni magamnak hogy nem ismer és ezért. És abba bele betegednék. És félek a következményektől, mert mi van ha a suliban kiröhögnek. Nem egy nyelvet beszélünk a fiúval, szóval még ez is közrejátszik.

1) Nem lenne fura ha itt is bejelölném, vagy nem tartaná tolakodónak?

2) Egyáltalán bejelöljem? A képeken nagyon gáz vagyok, ha eddig tetszettem is neki, akkor ezek alapján tuti kiszeretne belőlem

3) Mi van ha kiröhögnek majd és nem jelöl vissza?

4) Vagy mi van ha eddig tetszedtem, de azóta kapott mást?

5) Nagyon félek bejelölni. Vajon megtegyem?

6) Vagy mi van ha már letörölte a facebook-ot?

Nem tudom mit csináljak, kérlek segítsetek



2021. márc. 22. 19:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Facebookon kéne bejelöljem. De 2017-ben állította be a képet és se azelőtt se utána semmi. Nem lájkolgat, nincs képe se semmi.


Nem egy nyelvet beszélünk. Német a fiú

2021. márc. 24. 11:57
 12/19 anonim ***** válasza:

Németországban laktok és ott jársz vele egy suliba? Vagy honnan az ismeretség?

Te folyékonyan beszélsz németül? Vagy esetleg egyáltalán nem?

2021. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Igen. Németországban lakunk, egy suliba járok vele.

Én tudogatok németül. Nem tökéletes, de azért meg tudom értetni magam

2021. márc. 24. 19:21
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha egy suliba jártok akkor nyugodtan jelöld be akkor is, ha régóta nem volt már aktív facebookon... legrosszabb esetben nem jelöl vissza.

Mi a célod egyébként ezzel? Mert, ha az, hogy beszélgetni kezdjetek, akkor talán érdemesebb lenne egy olyan platformot keresned, amiről biztosan tudod, hogy használja... kötve hiszem, hogy egy tizenéves srác esetében ne lenne ilyen. Esetleg nincs olyan ismerősöd, aki tudja, hogy használja e még a facebook profilját?

2021. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Itt whatsappot használ mindenki. Instagramon is öt képe van kint. Négy kocsikról és egy vicc. Ott is ennyi, habár instám nekem nincs. Snapchaten nem jelöl vissza, mert nem tudja a nevem. Legalábbis remélem hogy ezért nem😂
2021. márc. 24. 19:28
 16/19 anonim ***** válasza:
Mivan azóta???
2021. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát.... bejelöltem. De nem jelölt vissza. Nem tudom azért mert már nem használja vagy mert nem akar. Jah meg több mint valószínű hogy az ikertesóját jelöltem be😳😳
2021. ápr. 17. 22:31
 18/19 anonim ***** válasza:
Oh, hogy még ikrek is és a kettőből egyik sem csap le rád?... Lehet, hogy akkor jobb lesz ezt elengedni csajszi.
2021. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az ikertesója nem tudta ki vagy, ezért nem jelölt vissga
2021. ápr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!