Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért ennyire szűkszavúak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért ennyire szűkszavúak?

Figyelt kérdés

Nyilván nem általánosítok, mert mindenki másmilyen.

De a legtöbb fiú ismerősöm utal írásban beszélni.

Ez miért van ? Ha tetszik nektek egy lány, akkor megerőltetitek magatokat ? Honnan tudni, hogy most éppen megerőltetitek magatokat ?


2021. márc. 24. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi a téma és mit tudok hozzá szólni.

Hiába szimpi a lány, ha éppen csak annyit tudok írni, hogy "rendben" és azt is csak azért, hogy ne egy "oké"-t írjak már rá.

Tőlem onnan lehet megtuni, hogy érdekel a másik, hogy magamtól írok mindíg. Néha ha úgy van, akkor örülök ha a lány magától ír, ez ugye az, hogy ő is keres, fontos vagyok neki.

2021. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És ha egy fiú nem nagyon kérdez ? Beszélünk valamiről viszonylag sokat ír, de soha nem hoz fel témát ?

Köszi amúgy a választ!

2021. márc. 24. 23:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem is tud.

Én igazából azt se tudnám megmondani, hogy szoktam-e témát felhozni. Valahogy mindíg van miről beszélni.

Néha én se kérdezek vissza, még akkor se ha szimpi a lány, de az inkább a szétszórtságom miatt van. De tudom, hogy úgy is mondja. Ha mégse akkor esetleg vissza kérdezek, mert látom, hogy nem tettem.

2021. márc. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak így elég kellemetlen mert ha én nem írok nincsen téma
2021. márc. 25. 00:05
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Én is utálok írni. Személyesen beszélgetni annál inkább szeretek
2021. márc. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
nemtom
2021. márc. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, hangüzi vagy tali.
2021. márc. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Kérdezz tőle! Ha arra sem reagál, ne erőltesd tovább.
2021. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Reagálni reagál, csak nem olyan sokat, mint ahogy én azt vártam.
2021. márc. 25. 10:25
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A témától is függ,hogy mit ír vissz.Ha nagyon szűkszavúan ír pl csak egy oké-t,rendben,sok emojit küld akkor nem nagyon kell erőltetni a beszélgetést.Sajnos ezt már én is tapasztaltam.
2021. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!