Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszafogottabb, leírtaknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogottabb, leírtaknak megfelelő lányok, ti hol próbáltok párt keresni interneten? Hol lenne érdemes ehhez hasonló lányokat keresni?

Figyelt kérdés

Én egy olyan lányt keresek, aki nem áll be a sorba, nem a tiktokon éli az életét, nem bulizik, hűséges, törődő és elfogadó, nem az a flegma beképzelt fajta, sajnos túl sokat látok a rosszabbik fajtából.. Szeretném visszakapni valakitől a törődést és hűséget, de akárhol próbálkozok, még társkeresőre is rávettem magam, egyszerűen mind ugyan olyan, ebbe is több fajta van persze, de a hűség, törődés és elfogadás nagyon ritka.. Tizen-huszon éves kor körül szeretnék valakit találni, aki ennek megfelel, és nem a külsőre és egyéb külsőségekre megy, hanem belsőre.

Igazából az nem zavarna ha a lány nem olyan visszahúzódó mint én, mert volt már dolgom olyannal aki elég "aktív", de ugye belsőleg kell megtalálni egymást :D Elég elfogadó vagyok, de van pár dolog ami kifejezetten idegesít.

Én nem is tudom mit érdemes mondjuk egy oldalon leírni magamról, mert ahogy tapasztalom el sem olvassák.. :D

Szerintetek hol kéne próbálkoznom?


2020. febr. 5. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Kisebb eltérésekkel, de nekem is ilyen az ideálom, szóval elmondom a személyes tapasztalataim.


Net variációi:


Tinder: Alkalmi kapcsolatot keresnek vagy poénból regisztráltak vagy azt sem tudják, hogy mit akarnak vagy defektesek. (Nagy átlagra vonatkozik)


Badoo: Itt én személy szerint a teltebb/csúnyácskább lányokkal találkozok többnyire vagy a másik véglettel, az "instamodellekkel", akik szintén nem kapcsolatra mennek.


Anotalk: 15-16 évesek használják többnyire vagy az sms-ért masztizós, spammelős emberek.


Többi társkeresővel nincs tapasztalatom, de szerintem a 16-20 éves korosztály ezeken van aktívan nagy számban jelen.


Esetleg nézz szét a te érdeklődési körödnek megfelelő csoportokban, oldalakon, stb. De amúgy sajnos már nem sok ilyen lány van vagy, ha igen akkor azok foglaltak. :/

2020. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugyan ez. A badoo még jó, de sajnos sok az ilyan isntaribi.. Fuj. A teltebb stb lányokkal semmi bajom, sőt inkább az olyan "átlag alatti", "csúnyácskább" lányokat keresem, smink nélkül, normális öltözetbe stb.. Találtam párat aki aranyos, egyikel találkoztam is, de csak élőbe érdekeltem sajnos..
2020. febr. 5. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg akarsz ismerkedni egy normális, visszafogott lánnyal, úgy, hogy x hét írogatás után néznél először a szemébe?
2020. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!