Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszik egy olyan srác,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik egy olyan srác, aki nem az esetem?

Figyelt kérdés

Jófej srác, nem csúnya, de nem az esetem, viszont valamiért nagyon oda vagyok érte. Pár hete összejött egy csajjal, úgy néz ki komoly a dolog, szal már esélyem sincs nála, mégis folyton rá gondolok és nem értem miért.

Hogy tegyem magam túl rajta?


2021. márc. 27. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Belsőről még nem hallottál? xd
2021. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ideálom (mind külsőre mind belsőre), mégis tetszenek olyan fiúk is, akik mások, szerintem semmi fura nincs ebben.
2021. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. A csaj egyáltalán nem volt fasza külsőre, de tetszett a személyisége
2021. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy neked van egy ideálod és nem úgy néz ki, még lehet az eseted, sőt... Akkor már az eseted.
2021. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Jól érzitek magatokat együtt, megfogott a viselkedése vagy a tulajdonságai, esetleg az ahogyan hozzád viszonyul. Az ideál szerintem csak a média által kialakított álomkép és sok eséllyel nem fog egy férfi modell bekopogtatni hozzád. Szóval szerintem nem baj, teljesen normális vagy és lehetséges, hogy tetszik neked
2021. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!