Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy vissza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy vissza irjon egy lány?

Figyelt kérdés
Van egy lány akire novemberben találtam rá és már akkor nagyon tetszett. Sajna 16 ezer követője van instagramon és nagyon kevés az esély hogy visszairjon de én nagyon bele vagyok zúgva. Facebookon is bejelöltem 1 hónapja de ott nem igazol vissza 😩
2021. ápr. 4. 23:56
 1/2 Kiskutya86 válasza:
91%

Tipikus reménytelen eset.

Majd elmúlik.

Egy pár csalódás, gerinctelen hazudozás illetve amikor végignézed a p'icsák becsületbeli elvérzését amit a legjobb ha te magad idézel elő, akkor rájössz majd, hogy nincs kivétel.

Addig is kergess fasszá'g álmokat, jaj de szép lények is ezek a lányok. Aha a fasz' t.

További szép estét.


Egy kiábrándult.

2021. ápr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát 16 ezer követővel valószinűleg nagyon beképzelt és nem fogja érdekelni hogy mit írsz. + valószínűleg naponta több százan írnak neki így el is veszik az üzeneted.
2021. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!