Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy újabb kérdés a 'Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy újabb kérdés a 'Hogyan Szólíts Le Az Utcán Egy Lányt' témában. De szerintem megér egy percet, hogy elolvasd. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Na, szóval az lenne a kérdésem, hogyha régóta, többször láttam egy lányt a környékünkön (és természetesen megtetszett), akkor menjek oda azzal a dumával hozzá, hogy 'Új vagyok a környéken, eltévedtem, tudnál segíteni?' ?

Feltételezem, hogy ő nem vett észre engem.

Nektek mi a véleményetek?



2019. ápr. 23. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosra tudod,hogy nem vett észre eddig?Ha jófej segíteni fog,de az is lehet,hogy megijed,és azt mondja hogy bocsi most nem érek rá!De sztem jó amit írtál!
2019. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Az, hogy olvasd el azt a millió ilyen kérdést.

Nem ajtóstól kell a házba rontani, egy olyan szöveggel, amivel egyértelművé válik a szándékod. Kezdésnek, ha látod, mosolyogj rá. Így fog felfigyelni rád. Figyeld a jeleket és ha pozitívan áll a dolog, akkor menj oda hozzá. Hogy mit mondj neki, az szituáció függő. Lényegében teljesen mindegy, ha kedves vagy és szimpatikusnak talál.

2019. ápr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi kommenteket, várom a további tapasztalatokat, ötleteket.
2019. ápr. 23. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha régóta latod a környéken szerinted beveszi hogy új vagy?
2019. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem teljesen felesleges ilyennel kezdeni, ha szimpatikus neked és szeretnéd megismerni csak kezdj el vele beszélgetni (csak simán szólítsd le az utcán) Ha te is szimpatikus leszel neki, akkor biztos tudtok váltani egy pár szót. Ráadásul ha nem úgy jön ki a lépés akkor ez a duma nagyon átlátszó tud lenni.
2019. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!