Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Van egy új osztákytársam az idén. Elég jól is néz ki, de amennyire megismertem tök normális és jófej, bár nem tudom hogy mennyire keresne olyan lányokat mint én. Szóval nyáron egyszer összefutottunk egy beülős helyen és akkor bemutatkoztam neki, mert tudtam hogy osztálytársak leszünk. Aztán a suliban ilyen baráti kapcsolatunk lett, nem beszéltünk sokat de néha kicsit érdeklődött felém. Leginkább a dogák előtt tanultunk együtt a szünetekben. Aztán január február elején azt vettem észre hogy kezd bejönni, és azóta elég sokszor kitűzöm a képét meeten órák közben xDD

Szóval holnap páran bemegyünk a suliba osztályozó vizsgát tenni és szeretnék kicsit beszélni vele vagy valami. Az a helyzet hogy mindig is nagyon félénk voltam. De valahogy úgy szeretnék kicsit közeledni felé hogy az ne legyen kínos...

Tippek?


2021. ápr. 11. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Az mindkét nem esetében segít, ha nem vagy csúnya :D (ez 80%-ban vicc volt)

Fiúként elmondhatom, hogy nem túl komplikált dolog velünk beszélni. Azt mondtad, hogy barátok vagytok, ugye? Akkor nem kell semmi különös.

"szia! Rég találkoztunk, hogy vagy?"

"szia jól, és te?"

"kicsit izgulok. Az xy fogalmat tudod, mert abban nem vagyok biztos"

"hááát nem igazán/igen: xy"

"ideülhetek? Lehet logy lenne még pár kérdésem"

"ok"


Ezt teljesen úgy találtam ki, hogy nem ismerlek titeket, szóval lehet h nem segít. Ha csak vizsga után tudsz vele beszélni az kicsit nehezebb, jobban függ az embertől.

2021. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csókold meg vizsga előtt. Mondd azt, hogy szerencsét hoz, ennyi.
2021. ápr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bevallottad neki? Mi volt? Mesélj csajszi! 😊
2021. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Végül annyira nem tudtunk beszélni csak utána nagyrészben csak a feladatokról. Csak valahogy úgy érzem ahogy viszonyul felém hogy lehet hogy lehetne valami. Mindig elhatáozom magamban hogy valahogy közeledek majd felé de aztán elmarad. De még találkozunk majd érettségin hamarosan szóval talán addigra összeszedem magam.

(Azért addig is ha valakiben van itt valami az ne tartsa magában :D)

2021. ápr. 13. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok az előző (3-as)!


Szerintem érettségi végén menj oda hozzá és mondd neki, de úgy, hogy meg se tudjon szólalni.


Mondd neki!


XY! Régóta elakartam mondani, hogy nagyon tetszel nekem! Tetszik a szemed, a szád, a kesvességed, a benned lévő szeretet és már nem csak barátként tekintek rád. Ha te is így érzel, visítani fogok örömömben, de ha eluatsítasz, nem sértődök meg.


Szóval?

2021. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd írd le mi volt
2021. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!