Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit eszik egy 14 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit eszik egy 14 éves kisrácon?

Figyelt kérdés
Tetszik egy velem egyidős lány, aki szintén 18 éves. Nagyon kedves, nagyon aranyos lány, azt hittem lehet valami, erre kiderült, hogy ő csak barátként tekint rám, és neki más tetszik. Viszont neki egy 14 éves srác jön be. Amit nem értek miért...
2021. ápr. 11. 20:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
A kor csak egy szám. Talán helyesebb, kedvesebb, aranyosabb mint te
2021. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy a srác intelligensebb mint te? Nem tudom, csak kérdem
2021. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem ismerem a srácot. Csak nem igazán értem, hogy miért érzi azt, hogy működhetne ennyire más életszakasszal.

Az biztos, hogy az a srác helyesebb, mint én. Már csak abból adódóan is, hogy lányra nem mondjuk azt, hogy helyes, és én lány vagyok. :D

Viszont azt tudom, hogy aki tetszik, ő a lányokat is szereti, sőt saját bevallása szerint a lányokat részesíti előnyben. Tehát tuti nem az a baj, hogy hetero lenne

2021. ápr. 11. 21:10
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
"és én lány vagyok" > Nem gondolod, hogy ezt az aprócska részletet is illett volna előbb leírni?
2021. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Jkg341 ***** válasza:
81%

Te is lány vagy?!

Semmi bajom az ilyenekkel, mert ők is csak emberek. Egyébként szerintem a srácot is megismerhetnéd, és akkor talán jobban megértenéd a helyzetet.(Nem rosszból mondtam)

2021. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Mindig megfeletetkezek arról, hogy említsem ilyen kérdésekben, hogy lány vagyok. Nem tudom, nekem nem fura ez, bocsi mindenki :'D

Hát, nem tudom hogy ismerjem meg a srácot. Ők közös hobbin keresztül ismerkedtek meg (online játék, de közel laknak, szóval néha taliztak már, elvileg csak csoportosan, másokkal együtt). Nekem pedig nincs az a közös hobbi, amin keresztül megismerkedtek :D

2021. ápr. 11. 21:29
 7/20 Jkg341 ***** válasza:
67%

5-ös vagyok

Nem baj hogy elgelejtetted megemlíteni, mindenki hibázik.

Te nem szoktál játszani azokkal az online játékokkal, mint ők pl?

2021. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Régen játszottam, de abbahagytam, mert kifutottam a szabadidőmből... Mondjuk lehet újrakezdem... :D
2021. ápr. 11. 21:47
 9/20 anonim válasza:
41%
Az apja pénzes.
2021. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Van ez így.
2021. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!