Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha 17 évesen a 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha 17 évesen a 14 éves lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem normális, bár egy kis idő után fog számítani ez a kicsi korkülönbség is.
2021. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Igen. Amelyik már baszna, az nem is 14-nek néz ki, hanem 20-on felülinek sminkeli magát és öltözik hozzá. A viselkedés sem különb. A korosztályából nem is választana fiút, hiszen más agyi szinten vannak, meg az mekkora menő dolog már, hogy 14 évesen 25 éves faszik várnak saját kocsival a suli előtt.
2021. ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát rólad árulkodik, szal..
2021. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én akiket ismerek 14 éveseket(nem egyet ismerek), egyáltalán nem úgy néznek ki, mint a 20 évesek, áltsulis képeket vissza nézve sem az jut a lányokról eszembe, hogy milyen érettek, persze tudom, hogy ilyenek is vannak, Instán főképp, de még mindig nem ez az átlag, úgyhogy így, hogy 14 éves nem egyértelmű. Ha az ilyen insta tiniribi 14 évesek tetszenek, ok, de ha a kevésbé érett, kislányosabb 14 évesek(Ezek vannak többen), akkor ott már bajok.
2021. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*bajok vannak.
2021. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a 16-tól a fiatal lányok..

Vén kecske...

2021. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!