Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akiknek csak az ázsiai fiúk/férfiak tetszenek? L

Figyelt kérdés

Mindig kérdezik tőlem, hogy miért nincs barátom (sose volt még), de nem tudok rá mit válaszolni, mert egyszerűen nem jönnek be a magyar fiúk/férfiak. Mióta koreai, kínai, japán doramákat nézek, és k-popot hallgatok (kb 10 éve), azóta teljesen odavagyok az ázsiaiakért :D

Más is van így?



2021. ápr. 14. 21:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon tetszenek, nagyon bejön a kelet-ázsiai férfi szépségideál! Picit nőiesebbek, mint ami nálunk elfogadott. A párom is ezért tetszett meg nagyon, mert finomabb vonásai vannak kicsit. Imádom hogy hosszabb a hajuk, és nem teljesen rövid mint a nyugati férfiaknak. Ezekbe a hajakba bele lehet túrni😍 Nyugati férfiak közül nem is tudnék már olyat mondani, aki annyira tetszene, mint néhány ázsiai. A fiatal Leonardo DiCaprio, és Johnny Depp nagyon tetszett anno, de közel sem annyira, mint Xiao Zhan, vagy Woo Do Hwan.
2021. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
18%
Xd
2021. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
100%
jelen:D
2021. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Japán, és a Koreai fiúk tetszenek nagyon.
2021. ápr. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
100%

Nekem is a koreaiak és a japánok. Náluk a nők is szebbek.

Az okokat már mind leírták. :)

Sajnos kevés van Magyarországon, akik mégis itt élnek és neten ismerkedtünk, azok közül egyik sem beszélt magyarul. Angolul is közepesen. Nekem meg fárasztó lenne mindig angolul beszélni.

2021. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
100%

Szia. Én 18 éves koromig voltam megörülve a japán illetve koreai fiúkért azóta ez már egy kicsit változott, de ez nem jelenti azt, hogy ne képzelném el magam egy ázsiai fiú mellett. :)


20L

2021. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
92%
Én amúgy félig kínai vagyok, véletlenül találtam a kérdést, de gondoltam válaszolok. Omonára sokan járnak, én is néha. :) 22/F
2021. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen ismerősöm, és az illető már elmúlt 36, szóval nem lehet azt mondani, hogy csak mert a koreai fiúbandák miatt. Elég jó barátom az illető, kifejezetten eddig mindig koreai, kínai, taiwani vagy japán barátja volt eddig.
2021. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
46%

18- Az ismerősöd, az egyetemeken kívül hol talált koreai férfiakat, akik beszélnek magyarul?

Mert én is lassan 30 leszek, de nem találtam még.

2021. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
#19 Lehet nem magyarul beszélnek, hanem angolul
2021. máj. 25. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!