Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akiknek csak az ázsiai fiúk/férfiak tetszenek? L

Figyelt kérdés

Mindig kérdezik tőlem, hogy miért nincs barátom (sose volt még), de nem tudok rá mit válaszolni, mert egyszerűen nem jönnek be a magyar fiúk/férfiak. Mióta koreai, kínai, japán doramákat nézek, és k-popot hallgatok (kb 10 éve), azóta teljesen odavagyok az ázsiaiakért :D

Más is van így?



2021. ápr. 14. 21:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
18-as vagyok, igen, angolul beszélgetnek.
2021. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
91%

Mint ahogy pár válaszoló én is hasonlóan kinőttem belőle :D 2013 óta voltam Korea fan, elötte meg japán az animék miatt.. voltam Omonán is, meg mindenhol.. Találkoztam koreaiakkal.. de többnyire csak átutazóban voltak, nem pedig életvitel szerűen laktak itt. Az Instantban is voltak.. szval nem nehéz velük összefutni, úgyhogy mindenkinek próba szerencse.

Na de hogy rátérjek a lényegre már nekem sem jönnek be igazán.. szépek, szépek.. de legszívesebben csak kitenném őket az ablakba mint a mikulás csomagot :D Bárom jelenleg beszélgetek egyel, de ő évek óta egy visszatérő keresztem xD

2021. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
82%

Előző vagyok:

Sajnos egyébként tényleg nem feltétlen tudnak vagy mernek angolul beszélni/írni.. Mikor itt forgatták Pesten a Doctor Strangert, akkor Lee JongSuk kaszkadőrével írogattam egy hónapig, de nagyon nehézkes volt a kommunikáció, mert nem volt jó angolból.

2021. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
96%
Nekem pl koreai férjem van és le nem cserélném őt senki másra 😊 mikor megláttam öt az első randikor, rögtön belészerettem.
2021. máj. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Utolsó: irigyellek :D
2022. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 13-14 éves korom óta oda meg vissza vagyok a japán férfiakért de ez nem jelenti azt, hogy ne jönnék össze egy európaival. Viszont lassan 23 évesen is el tudnám képzelni magam egy japán férfi mellett. Az első celebrity crushom amúgy Ruki volt a The GazettE énekese. 😁
2023. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Àzsiai fiùk tetszenek csak😍..A pàrom koreai-filippino:)
2023. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!