Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini fiúk, akiknek van ikertes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini fiúk, akiknek van ikertestvére! Lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Adott egy lány aki tetszik nektek. Az ikertesótok is tudja. A lány pedig bejelöli az ikertesótokat, nem titeket. Hogy reagálnátok? A tesótok visszajelölné? Vagy nem mondaná el nektek hogy ne érezzétek rosszul magatokat, hogy őt bejelölte s titeket nem? Vagy értetek visszajelőlné a lányt? Hogy esne nektek?

(A lánnyal amúgy még nem beszéltetek egyszer sem)



2021. ápr. 16. 12:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ikertesóm, de tesóm van, nem megyünk olyanra aki tetszik a másiknak.
2021. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem gondolnátok olyanra hogy "összekevert" titeket és téged akarna bejelölni? Tesód nem jelölné vissza értetek? Vagy megmondaná a lány nevét hogy ti beszélhessetek vele? Vagy elszomorodnál ettől az egésztől és arra nem is gondolnál hogy téged akart volna bejelölni?
2021. ápr. 16. 12:53
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Ahogy mondtam nincs ikertesóm, tehát nem tud összekeverni:D De mindenképp szólunk egymásnak ilyenkor.
2021. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És hogy esne neked ezek után? Próbálnál a lányhoz közeledni?
2021. ápr. 16. 13:05
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Figyelj eddig nem szóltam hozzá ehhez sosem, de hányszor akarod még kiírni ezt az egészet ?

Már mindenki unja szerintem, sugárzik rólad a naivság, bizonytalanság, túlgondolás.

Ha ennyire akarod az a fiút mire vársz? Olyan értelmetlen és felesleges ez a kattogás hogy tudja a nevem nem tudja a nevem, használja nem használja, tetszek neki nem tetszek, miért nem jelöl vissza stb stb stb nemár...

Menj már oda végre élőbe és csinálj valamit ne kelljen a szádba rágni mindent. Bocsi de ne legyél már ilyen szerencsétlen. Viselkedj érett lányként és menj oda hozzá, ne izgulj ennyire csak lazán. Ha ezek után is bizonytalan vagy, nem tudod mit hogyan csinálj, nem érted a lényeget, akkor már nem tudunk veled mit kezdeni.

2021. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen. Lehet hogy szerencsétlen vagyok de biztosra kell menjek. Még úgy se mernék odamenni hozzá ha 100%-osan biztos lennék az érzéseiben. Hiába mondják 10-en hogy tetszek neki, úgyis idegesítem magam és fent akadok azon az egyen aki azt mondja nem, mert ezt inkább elhiszem. Szánalmas vagyok? Lehet. Szerencsétlen vagyok? Az is lehet. Nem tudok mit csinálni. Egyszerűen nem merem.

Azért írom ki ennyiszer hogy hátha kapok normális válaszokat és hogy többen lássák, mert nagyon bizonytalan vagyok. Önbizalmam nulla van. Nem mernék odamenni hozzá

2021. ápr. 16. 13:34
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Ne írd ki, felesleges, vedd már észre xD

Át kell törni valamit a fejedben hogy normális felfogásod legyen vagy nem is tudomxd Nincs ilyen lehetőség amit te akarsz, vagy odamész és megpróbálod, vagy elfogadod hogy nem...

{Fentiek közül egyik sem vagyok}

2021. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
szó szerint bros before hoes XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2021. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj hogy túl kombinálod a dolgot,ha annyira érdekelnéd vagy tetszenél a fiúnak már rég bejelölt volna egy online felületen és elkezdett volna veled beszélni, vagy élőben odament volna elkérni egy elérhetőséget vagy ismerkedni beszélgetni. Szóval egyértelműen kijelenthetjük hogy nem is igazán érdekled ezeket a fiúkat.

A kérdeseid alapján meg van egy elképzelésük róluk de igazán nem ismered őket,lehet hogyha elkezdenétek beszélgetni, akkor nem is müködne a dolog, amit mondani akarok hogy a kapcsolat alapja kommunikáció márpedig itt semmilyen formában nem történt meg, így mit is akarsz? Egy sort nem irtál vele, egy szót nem beszéltél vele? Honnét tudod hogy egyáltalán kölcsönös az érdeklődés?

A másik hogyha annyira bejöttél volna neki már rég lépett volna.

2021. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

Iszonyat naiv vagy

Azzal nem jutsz előrébb hogy vagy 10 kérdést kiírsz erről és itt sírsz nekünk

Milyen normális választ vársz? Ezek normálisak. Nem is tudom mit gondolsz mit mondjunk erre, mert már nem lehet mást.

Már az egész sztorit ismerjük. Lejött hogy 0 önbizalmad van, emellett heteket szerencsétlenkedsz ezen. Te nem mersz semmit, te inkább bejelölöd de még azt is úgy túlgondolod ahogy senki. Istenem menj már oda. Ha nem mersz csinálni semmit akkor nem, le is zárhatod a témát, úgy akkor törődj bele hogy nem lesz semmi, ne várd a csodát. Ha odamennél előrébb jutnál. De így...

Meg igen az is lehet hogy ha annyira érdekelnéd már odament volna ő vagy valami ahogy a 9es is mondja, és most ettől megint csak elbizonytalanodsz de neked már szerintem mindegy. Ne mástól meg tőlünk várd a csodát. Ha valamit akarsz kézbeveszed a dolgokat és lépsz, ha nem meg nem.

2021. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!