Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez nagyon bunkóság lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon bunkóság lenne a barátnőinkre nézve?

Figyelt kérdés

Nos a testvéremmel azt gondoltuk hogy a másik barátnőjével töltünk egy estét. Ikrek vagyunk nem is tudnak megkülönböztetni minket csak a ruhaválasztás és a viselkedés.


Nagyon nagy szemétség lenne?



2017. okt. 30. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én simán megkülönböztetem az ikerbarátaimat, pedig jó, ha kéthavonta látom őket.


De ti nagyon szeretitek a csajaitokat... pfff. Szánalom.

2017. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Ha velem tenné ezt a parom...nem lenne jó vége:/
2017. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
92%
Kisfiúcskák vagytok még.
2017. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Hat mivel a csaja pontosan tudja hogyan nezel ki meztelenul, ezert ugy igazsagos ha te is tudod.
2017. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Ajánlom: Rhoald Dahl: Meghökkentő mesék

Erről szól az egyik vicces kis novella. Jó kis csattanóval a végén.

Na jó, lelövöm a poént: mérget veszel rá, hogy ugyanazt is fogod csinálni az ágyban, mint az ikertestvéred? ;)

2017. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Nagy szemétség lenne.
2017. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Az lenne!

És biztosan észrevennék a különbséget. A hang, a mozdulatok, a viselkedés nem ugyanaz.

Én is simán megkülönböztetem az ikreket, azokat, akik nem is állnak közel hozzám. Akkor a saját páromat csak felismerném. Biztosan nem ugyanúgy viselkedtek egy lány társaságában, nem úgy érintitek meg, nem úgy csókoltok, mint a másik.

2017. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
Figyelj, én még a kínai,koreai,mongol és a japán emberereket is megtudom különböztetni. Az ikrek hozzájuk képest piskóták. Persze lehet hogy a barátnőitek mások. Én azt mondom, hogy ha mindenképp ki akarjátok próbálni ezt a szerepcserét akkor lehetőleg április 1.-én süssétek el ezt a poént. Akkor lehet hogy nem fognak megharagudni.
2017. okt. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

" ki akarjátok próbálni ezt a szerepcserét akkor lehetőleg április 1.-én süssétek el ezt a poént. Akkor lehet hogy nem fognak megharagudni."


A francokat nem!

2017. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!