Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomnak van egy ikertestv...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak van egy ikertestvére. Hamarosan szülinapuk lesz, mindkettejüknek ajándék?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a baratommal, 3 hét múlva van a szülinapja. Hogyan ajándékozzak? Az ikertestvérének egy kisebb ajándékot, barátomnak egy nagyobbat? Vagy ugyanolyan értékűt mindkettejüknek?

2019. jan. 30. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg hasonló ajándékot venni még így az elején (vagy a barátodnak kicsit drágábban de ne annyira sokkal). Aztán ha hosszabb ideje vagytok együtt akkor már úgy is a barátod dràgább ajándékot fog kapni mint az ikertestvére...
2019. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Attól függ mennyire ismered, vagy jóban az ikertesóval, nem kell őket egy eberként kezelni (en is iker vagyok es utalom ha valaki ezt csinalja csak azert mondom)
2019. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ikertestvér csak annyiban különbözik a testvértől, hogy szinte ugyanakkor születtek(az esetek 99%-ában), de egyébként meg ők is csak testvérek egymásnak, úgyhogy ne kezeld őket egy emberként.
2019. jan. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Testvérével is jó viszonyt ápolok.
2019. jan. 31. 07:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne eldönteni, hogy kivel jársz. :D Azért a barátom tesójának csak nem veszek olyan értékű ajándékot, mint a barátomnak. A tesónak szerintem bőven elég valami apróság, a barátnak meg valami nagyobb, úgy érzi, hogy fontos neked. Hogy esne neki, ha a tesója ugyanazt kapná, mint ő.
2019. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Eldöntöttem :DD


Csak nem voltam ebben a helyzetben, fogalmam sincs ilyenkor mit illik :DD


De köszönöm szépen mindenkinek a segítséget ❤

2019. jan. 31. 16:16
 7/7 anonim válasza:
Sztem a tesonak egy csoki boven eleg. A gesztus a lenyeg:)
2019. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!