Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor ő mindig is ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ő mindig is ezzel a véleménnyel volt rólam csak most jött felszínre?

Figyelt kérdés
Gyerekkori barátom, sok közös témánk volt. Többen mondták hogy lehet még tetszem is neki.Hasonlóak voltunk, mintdketten ambíciózusak. Ő volt az aki odajött hozzám és mindig kereste a társaságom. Sok ev után igen megbántott engem és eltávolodtunk. Látta rajtam hogy szomorú vagyok de valódi megbánás helyett csak egy gúnyos bocsit kaptam. Nem ezt vártam tőle. Ahhoz képest hogy hagyta a kapcsolatot elveszni, én továbbra is tisztelettel beszéltem róla. Úgy hallottam hogy ő még mindig szomjazik infókra rólam viszont minősít. Azt mondja hogy haragtartó vagyok és élettelen. Meg hogy én nem tudok megbocsátani. Nem tudom honnan veszi. A szememben meg pont azért tisztelt mert sokat tanulok és vannak céljaim, a hátam mögött meg élettelenségnek hívja, holott ő is ilyen. Ezek után már azt hinném, nem érdeklem, de bármerre megyek, folyamatosan néz engem, van, hogy gunyorosan van hogy simán. Ő akkor mindig is utált engem és ez a jó pár év egy átverés volt?

2021. ápr. 16. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy érez még irántad valamit és így próbálja elnyomni magában. Én a helyedben megpróbálnám, megbeszélni vele a dolgot.
2021. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdekled,nem véletlen beszélt/beszél rólad,nem utál csak lehet ő sem így akarta ezt.
2021. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lépj vele kapcsolatba és beszéljetek egymással tiszta öszinteséggel. Öntsetek tiszta vizet a pohárba. Ekkor megtudod, hogy akar-e Téged, vagy nem, illetve Neked kell-e a beszélgetés után, vagy kiábrándulsz belőle. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2021. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!