Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha nem vagyok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noémi 2005 kérdése:

Mi van akkor ha nem vagyok az esete? Változhat ez a véleménye?

Figyelt kérdés

A sráccal jóban vagyunk...az is világos számomra hogy egy éjszakás dologba is benne lenne, viszont én többet szeretnék tőle.Tudom, hogy nem vagyok az esete. Mindíg én vagyok az aki rá ír.Eleinte vissza sem kérdezett, hogy mi a helyzet velem, nálam hogyan mennek a dolgok.Mostanában egy kicsit taktizáztam az az nem írtam rögtön vissza neki, mindig volt legalább fél óra hogy nem írtam neki vissza, volt hogy még néztem az üzenetét,de csak 2 órára rá írtam direkt vissza. Azóta többször kérdez az felől hogy velem mi van és nagyon hamar válaszol az üzeneteimre ha írok.


Hogy érhetném el, hogy jobban és jobban érdeklődjön felőlem?

Mivel tudnám húzni még az agyát,hogy vegye a fáradságot rám írni? Ha nem ír vissza az a bizonyos illető,vagy csak egyszerűen meg nézni az üzenetet, de nem ír rá semmit?



2021. ápr. 18. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó a mostani taktikád. Csak legyél ott, beszélgess vele, aztán az idő mindent megold. Tudod, este, mikor lefekszik, átfutnak az agyán nap eseményei, nálad kicsi elidőz, elképzeli, mi lenne ha... és ezek az esti ábrándozások lesznek azok, amik végül meghozzák az eredményt.
2021. ápr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem eléggé meggyőző, hogy miért nem vagy az esete, de ha elkezdesz kissé nyomulni feléje, akkor netán egy éjszakára elvisel és húz magának egy strigulát, hogy eggyel több van neki. Ez Te lennél. Azt javaslom, hogy kezdd őt ignorálni, ne válaszolj (lássa, hogy felhagytál vele). Ha szeretne találkozni, akkor tesz konkrét ajánlatot a találkozásra.
2021. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!