Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy ő írjon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy ő írjon?

Figyelt kérdés
Ha én írok, mindig válaszol, ha hívom felveszi, és órákat beszélünk. Ő mégsem keres. Tudni kell, hogy fél éve rengeteget beszéltünk, egész nap. Egy 3. személy miatt eltávolodtunk. Most érettségire készül lehet erre fogni. De februárban még mondta is h sehol nem tart a tanulással, akkor miért nem kezdeményez ő?

2021. ápr. 23. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak barátnak tart. Ahogy mondtad, valószínűleg azért nem ír, mert sokat tanul. Ha érettségi után sem ír, akkor valószínűleg már nem érdekled. Egyáltalán szingli?
2021. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hozzászokott, hogy mindig keresed. Én a helyedben megmondanám/megkérdezném neki/tőle hogy amúgy kedveled őt, de úgy érzed hogy mindig csak te keresed őt, és hogy igazából van e ennek értelme. Ha ezután változik a viselkedése, akkor megoldódott a probléma. Ha nem akkor meg ideje tovább lépni.
2021. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tetszik,csak barátok vagyunk. Annyit szeretnék, hogy olyan legyen a kapcsolatunk, mint régen, hiszen csak egy harmadik fél miatt tavolodtunk el.
2021. ápr. 23. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom,hogy ez most elég kemény válasz lesz,de szerintem jobb ha leveszem rólad a rózsaszín szemüveget..

Én is voltam már ebben a helyzetben és nagyon sok idő kellett míg felfogtam azt,hogy az ilyenek csak akkor írnak mikor nincs más,vagy ha nekik unalmas..Akármilyen jónak tűnnek a beszélgetések,nem azok,mert ha belegondolsz csak te keresed..Akkor ez csak egyoldalú és itt nincs mit ráfogni az érettségire,mert ha annyira szimpatikus lennél neki és annyira kedvelne akkor időt szakitana arra,hogy keressen téged s beszéljetek..Az pedig,hogy mindig felveszi a telefont,és mindig visszair,arra is utalhat,hogy nincs vér a pucájába,hogy megmondja neked,hogy nem akar tőled semmi komolyat és inkább szinészkedik.

De lehet az is amúgy,hogy azért nem keres mert fél és valójába bejössz neki csak nem mer lépni..habár ezt erősen kétlem..

Lehet,hogy azért sem kezdeményez mert semmi komolyat nem akar tőled és van más..Ez is benne van a pakliban..Én azt mondom neked,hogy te se keresd egy ideig..Ha hiányolna téged akkor majd tuti felkeres,de ha nem akkor bármennyire is nehéz engedd el..Találsz te jobbat hidd el..:)

2021. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A 4. válaszoló vagyok..

Most látom csak,hogy irtad barátként tekintesz rá,elnézést.


Ha ő jó barát akkor nem hagyta volna,hogy egy másik személy belerondítson a kettőtök barátságába..Meg egyébként nem csak neked kell akarni,hogy jobb legyen megint a viszonyotok hanem azért neki is,és hogyha fontos vagy neki egy kicsit is mint barát akkor keresne,és érdeklődne utánad,hogy mi a helyzet veled és nem mindig azt várná,hogy te irj neki..

2021. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúg ugyanez, van egy személy aki néha néha ír visszont szinten érettségire készül stb meg full erre fogja.. mi a monogramja a végen ugyanarrol a szemejrol beszelunk
2021. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!