Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik egy csaj,hogy kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy csaj,hogy kell kezdeményezni,viselkedni?

Figyelt kérdés

Annyi ilyen videós van aki megmondja a tutit,hogy számontartani még gép se tudná.

És igazából nálam az a helyzet,hogy képes vagyok én rá,mert már ment korábban meg minden csak most elfelejtettem.

Nem tudom hogy hogyan kell viselkedni úgy,hogy leessen neki,vagy hogy hogy kell azokat a szavakat használni,amiktől ő is megindul hogy eljön,ő is akarja. Magyarul hogy úgy mondjam,hogy meghívóan hangozzon,nem belemanipulálni akarom csak olyan magához hívó legyen a dolog. Azzal nincs bajom ha most 1-2 nem sikerül.

A kérdés meg arra irányul,hogy valamiféle pontokba szedett rövid tömör módon elmondja valaki. Szemkontaktust azt ismerem,ezen túlléphetünk.

Olyanok válaszát várom,akiknek abszolúte egy csepp problémát sem okoz,ha barátnőt kell találni és ha egészséges kapcsolatot akar akkor azt meg tudja teremteni. Magyarul tapasztalt emberek véleményeire vagyok kíváncsi. Ezek a felszedő mesterek nekem nem tudják eladni valahogy a tökéletes receptet,mert ilyen nincs,és hogy ő minden nőt felszed az vicc.


2021. ápr. 25. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű: mondd meg neki hogy nagyon szimpatikus neked és ha lenne kedve veled találkozni valamikor örülnél neki. Nyíltan, egyenesen. Az apró kis trükkök a lányok terepe, hagyd meg nekik
2021. ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nem trükközni akarok,az számomra túl gyerekes.

Inkább ott szokott lenni a gond hogy nem tudom sokszor milyen akció kell a kívánt reakcióhoz.

Ez nem jelenti azt,hogy nem érdeklődöm őszintén mások iránt,meg egyebek persze.

2021. ápr. 25. 09:43
 3/3 anonim válasza:
Dicserd meg a mosolyát, az mindenkinek bejön :)
2021. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!