Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam? Hogyan csináljam vissza?

Figyelt kérdés
Egy játékban megismerkedtem a egy lánnyal, akit később többször hívtunk a haverjaimmal hogy játszon velünk. Gyakran nem jött, féltem hogy csak leráz minket (engem), de amikor jött mindig jófej és kedves volt. Aztán elkezdtem vele privátban is beszélgetni, az elején minden jól ment, de biztisra akartam menni és néztem ilyen "csajozós praktikákat" a neten. Ezért elkezdtem flegmázni, meg perverzebb utalásokat tenni. Amikor megkérdezte miért viselkedem így, csak egy szemfergatós emojit küldem. Erre írt hogy döntsem el mi bajom van és nem játszam az agyamat, erre nem írtam semmit. Kb egy óra múlva letíltott, lelépett a discord szerverünkről és mindenhonnan kitörölt engem meg az összes haveromat. Most mit tegyek? Ha letiltott hogy érjem el megint?

2021. ápr. 8. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Őt sehogy. Tanulj az esetből, és a következő lánynál őszintén, normális legyél, ne neten talált bunkó praktikákat nézz, hanem a másik emberre figyelj, mi esne jól neki. Ezt nagyon szarul kezelted, látszik hogy iszonyat fiatal és tapasztalatlan vagy.


Szerintem úgy tudnád vissza hozni, ha őszintén elmondanád neki (ha rá tudsz írni), hogy ilyen csajozós ízét néztél, és bena vagy a lányokkal. Akkor van esélyed valamire, de így is már egy erős rossz benyomása lesz rólad, és ahogy láttam, nem gondolkodott sokáig azon hogy most letiltson e.

2021. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Instán vagy snapen is letiltott? Szerintem ha el tudod érni, akkor legyél vele őszinte és mondd el neki, hogy igazából nen ilyen vagy, csak próbáltál bevágódni.

Tanulópénzt megfizetted, de szurkolok, hogy sikerüljön megbeszélni vele. 😊

2021. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Csak a discordja volt meg, meg az adott játékban voltunk ismerősök... A többi elérhetőségét nem tudom. Nagyon kedves lány és nagyon szép (egyszer egyik haberom bekapcsolat a kameráját és elkezdett úgy bohóckodni és akkor többen bekapcsolták, köztük ő is és akkor láttam). És mert nagyon jól nézett ki, azt hittem neki biztos az ilyen rámenős rosszfiúk jönnek be. De vagy nekem nem ált jól a szerep, vagy neki nem jön ez be. Pedig nagyon bejön a lány mert tényleg okos és kedves, meg vicces is, pedig eddig kevés olyan lány volt akinek szimpi volt a humora.

Amúgy tényleg nem vagyok túl tapasztalt, 17 éves vagyok és nem volt még kapcsolatom, és eddig az ismerkedések sem jöttek összevés azért néztem trükköket a neten, mert ezt most nem akartam elszúrni. Szerintetek ha egy haverom profiljáról írok neki (őket nem tiltotta csak törölte), úgy hogy elmondom hogy én vagyok akkor visszaír szerintetek?

2021. ápr. 8. 22:50
 4/10 terminator9000 ***** válasza:
70%
Ja ezt elszúrtad, talán arra várt hogy na milesz te lovag, vagy csak nemértette mélettél ilyen érettlen kisfiús, talán 1x meg gondolja magát és felold
2021. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#1-nek igaza van.

A véleményem: Ezt én is követtem el, csak én rögtön írtam vissza a lánynak. Ha a lány nem fog jelentkezni, akkor jobb nem erőltetni, ilyenkor kevesebb esélyt látok arra, hogy megbocsásson, mivel úgy gondolta (szerintem), hogy te perverz dolgokat tenné vele. Ne a netről nézzél szöveget. Sok olyat mondanak, hogy szívből beszélj, tehát ne agyal azon se, hogy mit kellene írnod, ami elsőnek eszedbe jut azt írd le neki, szép és kultúrált szavakkal, ugyanakkor csak úgy, ha szerinted ezt megkellene írnod neki. Én ezt a szöveget is gondolkodás nélkül írtam, kíváncsi vagyok, milyen értékelést érek el vele.💁‍♂️🤷‍♂️

16/F

2021. ápr. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem nézek többet csajozós szövegejet az tuti... Csak sajnálom hogy így elüldöztem egy normális lányt. Csak attól félek, hogyha nem beszélünk nem fig megbocsájtani magától, mert azt hiszi tényleg bunkó vagyok.
2021. ápr. 9. 09:21
 7/10 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Valamiféle képpen próbálj meg bocsánatot kérni, márha van rá esély és ha szeretnéd a bűntudatodat jobban elnyomni. Nem kell elmondanod miért csináltad, ne is próbálj meg erről részletesen írni/beszélni. Az, hogy mit mondasz neki, azt te találd ki és úgy mond, hogy ne nézzen bunkónak.

2021. ápr. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sikerült ráirnom egy haver dc-jéről, de azt mondta szerinte kár eröltetni, amúgy sem érezte annyia a közös hangot, és hogy eddig kellet volna rendesenek lennem. :( Nincs már esélyem, ugye?
2021. ápr. 14. 19:31
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelművé tette, hogy nem akarja. Engedd el te is.

Ez az egész jó volt arra, hogy megtanuljad, hogy a normális lányoknak ez nem jön be. Sőt nem is tudom elképzelni, hogy ez a stílus hogyan lehet vonzó.

Rendes srácnak tűnsz, csak add önmagad és hidd el az őszinteséget és a kedvességet az ilyen lányok, mint amilyen ez a lány is értékelni fogják.

2021. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 és #7 vagyok.

#9-nek fogadd meg a tanácsát, főleg a "Rendes srácnak tűnsz"-től. Sok lánynak tetszik, hogy őszinte vagyok velük és ha nem is lesznek attól szerelmesek belém, akkor is pozitív a visszajelzés. (16/f)

2021. ápr. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!