Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságba ez belefér?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságba ez belefér?

Figyelt kérdés
Korábban egy srác azt akarta hogy legyek a barátnője de nen jött össze viszont barátok maradtunk. Idő közben lett barátnője, de velem is tartja a kapcsolatot, szoktunk találkozni. Ami fura hogy mindig ha találkozunk mwgfogja és nézegeti a kezeimet és nem egyszer kért már tőlem lábképet, amit nem kap nyilván. Barátnő mellett miért csinál ilyeneket?

2021. ápr. 29. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Mert barátnő ide vagy oda, még mindig be akarja vinni a maciját a málnásodba, és emellett még lábfétises is a gyerek xD
2021. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
lehet tetszik neki mindenki izgul valamire nincs abba semmi
2021. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Az első válaszolóval egyetértek, szerintem is ez van. Még ez a barátság dolog szerintem tuti egy ilyen helyzetbe, persze ez az én véleményem.
2021. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Egyes válaszolónak mondom, hogy ez topkoemt volt 😂 Adom és igaza is van 100%-ban
2021. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
*topkomment
2021. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Két vasat tart a tűzben. Ha az egyikkel megszakad a kapcsolata - van más (mint cirkuszbohócnak trombita).
2021. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szingli lenne, beleférne a ,,barátságba”, de így nem, hogy kapcsolatban van. #1 tökéletesen leírta a lényeget.
2021. máj. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!