Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Belefér ez egy legjobb barátsá...

Belefér ez egy legjobb barátságba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek belefér az egy barátságba, hogy egy időre "lecseréljék" egymást? Ezt úgy értem, hogy tegyük fel nagyon jóban vagytok, és valamin nagyon összevesztek, és az egyikőtök azt mondja, hogy most kicsit pihentessék a barátságotokat? Tehát egy pár hétig nem foglalkoztok egymással,mással vagytok. Fontos hozzá tenni, hogy legjobb barátok vagytok, és, hogy azonos neműek.



2021. ápr. 21. 18:45
A kérdező szavazást indított:
Belefér
Ez nem barátság
Ez nem fér bele
38 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Nem normális dolog, a problémákat meg kell oldani, nem a szőnyeg alá söpörni!

2021. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha gond van, azt meg kell beszélni, nem egyből lecserélgetni a másikat.

Másrészről viszont nekem vannak olyan barátnőim, akiket 15-20 éve ismerek, van, hogy nem találkozunk hónapokig és nem beszélünk hetekig, de ha találkozunk, ugyanott tudjuk folytatni a beszélgetést, ahol abbahagytuk.

2021. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen normális, ha időnként nem beszéltek, nem találkoztok, másra fókuszáltok épp az életetekben, nem attól barát valaki, hogy állandóan kapcsolatban álltok. A másik meg, hogy a barátság nem egy kisajátító kapcsolat és nem is kéne annak lennie. Ezek a gyerekes drámák viszont nem férnek bele, semmire se jók.
2021. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm az eddigi válaszokat! Egyébként ez nem az én barátságom, nem velem van, de hallottam már a baráti körömben ilyet. Én is ugyanerre gondoltam!
2021. ápr. 22. 07:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
10-12 éves korig igen, ott megszokottak az ilyen örobari háborúk és drámák. Utána azért már elég gaz, amúgy se kell minden kapcsolatot cimkézni.
2021. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!