Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » AZ belefér a barátságba ha pl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AZ belefér a barátságba ha pl lefekszem az ölébe? MI fér bele egy barátságba?

Figyelt kérdés
Pár ember felvan háborodva hogy jobban kijövök a barátnőjükkel mint ők maguk. Barátnőm tudja hogy nem akarok tőlük semmit, mert 10 éves korunk óta együtt vagyunk én meg most 3.-án leszek 18 éves..Fiúkkal nagyon szarul jövök ki, szinte mindegyik utál én meg őket.Engem meg nem zavar hogy 6-7 lány vesz körül, mert értelmesebbek a fiúknál, barátnőm sem zavarja mert soha nem tettem semmi olyat. Mivel sokuk osztálytársam is volt 8 évig, s rajtam kívül az összes srác b@lfasz volt barátok maradtunk
2016. febr. 1. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod a válaszokat!
2016. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha téged nem és a barátnődet sem zavarja miért foglalkozol mások véleményével
2016. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Engem ők barátnőnek tartanak. :D

Barátnőm is tudja, ők is tudják, én is tudom.

De pár pasival van a gond, szülinapi bulira meghívott a pasi meg hisztizett.

2016. febr. 1. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.Miért tennél ilyet? Mi értelme? Ilyet minek is előre tervezni?
2016. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem egy előre eltervezett dolog, hanem egy megtörtént dologról van szó.
2016. febr. 1. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!