Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne letennie az asztalra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne letennie az asztalra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyum és mamám azt állítják, hogy a barátom még nem tett le semmit az asztalra, úgyhogy még nem mehetek hozzájuk, hiába lesz holnap 5 hónapja, hogy járunk. Attól félnek, hogy esetleg rgyedül maradunk náluk, és letámad, és mindenféle hátsó szándékkal hív magához, miközben ez nem így lenne. Ha bármi olyan lenne, meg tudnám magam védeni, de erre nem lenne semmi szükség, mert egy jószándékú, kedves, aranyos, (néha ugyan picit perverz, de ezt senki nem tudja), picit félénk srácól van szó, és soha nem tenne olyat, amivel engem bánthatna. Odafigyel rám, és ugyan mostanában túlvállalta magát és sok a dolga, ezért kevesebbet beszélünk, 5 napnál tovább nem volt, hogy ne írt volna, és szeretjük egymást. A családom viszont ezt másként gondolja, és azt hiszik, hogy tele van hátsó szándékkal és csak arra vár, hogy 👉👌. Ez viszont egyáltalán nem igaz.

2021. máj. 4. 17:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
17 l
2021. máj. 4. 17:53
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Mit? Hát gondolom arra gondolnak amire egy fiatal tapasztalatlanabb lány még annyira nem...pénzre.
2021. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Arra biztos nem gondolhatnak. Kifejezetten jól élünk, nem kell nekünk másnak a pénze, pláne nem úgy, hogy ő is csak 17 éves
2021. máj. 4. 18:12
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
A családod hülye egy kicsit már nem azért. Egy normális párkapcsolatban alap hogy semmit nem eröltetünk rá a másikra, ezt a szüleidnek is tudniuk kéne. De gondolom ők nem bíznak a barátodban. Ismerik amúgy? Ha igen kedvelik?
2021. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, ismerik, már 4-5 alkalommal járt itt. Szerintem kedvelik de ebben nem vagyok 100%-ig biztos
2021. máj. 4. 22:33
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de kérdezd meg anyukádat és a mamádat, hogy mi a fontosabb nekik a Te boldogságod, vagy a boldogtalanságod. Kicsit támogassanak Téged ebben, ne ő rá fókuszáljanak. Ha ismernek tudják, hogy megbízható vagy, erre gondoljanak inkább.
2021. máj. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 1Léna ***** válasza:
44%

Szerintem anyukád és a mamád is szeretnének boldognak látni, és megóvni a csalódásoktól. Ők is voltak fiatalok, és pontosan tudják, hogy a nemi vágyak eltudják venni az ember józan higgadt eszét.

Együtt lenni kettesben egy fiúval akiért rajongsz az pontosan ezt a lehetőséget hordozza magában.

Az igazi szeretetet mutatja be a fiú kitartó hűsége, barátsága, szex nélkül a házasságig. Ez mutatja meg hogy képes uralkodni a nemi vágyain. Aki képes uralkodni a testi vágyain, az képes a szeretett személy boldogságáért fáradozni.

Amiért küzdenünk kell, ami nem hull könnyedén az ölünkbe az sokkal értékesebb számunkra. A küzdelem pedig erős jellemet formál bennünk.

Legyél hálás anyukádnak, mamádnak, hogy értékesnek tartanak és a legjobbat szeretnék neked, mert szeretnek. Bár nem teheted azt amit szeretnél, mégis a javadat szolgálja.

2021. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Utolso ebredj fel...
2021. máj. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, hogy te le akarsz-e vele feküdni kérdező, de egyrészt 17 évesen ez már nem korai, ha te is úgy érzed kész vagy rá, másrészt pedig ha esetleg nem szeretnéd a srácnak akkor sem szabad rád eröltetnie, és ha kicsit is normális nem is fogja. Amúgy meg szerintem nincs semmi hátsó szándéka a fiúnak, csak szeretné ha megismernéd a családját és meg szeretné mutatni hol lakik. Ezt anyukádnak is megmondhatod.
2021. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék vele lefeküdni, mert van egy nagyon rossz érzésem vagy álmom vagy nem is tudom rendesen megfogalmazni, és ez elég erősen bennem van, úgyhogy házasság előtt nem is feltétlen szeretnék szexelni, és ő is tudja hogy nem állok készen rá.

7es, tudom hogy jót akarnak, csak akkoris ennyire legalább megbízhatnának bennem, hogy nem fogok bárkivel lefeküdni pláne 17 évesen.

Azt hogy megismerjem a családját nem fogadják el, azt mondta anyám, hogy akkor inkább menjünk el velük közösen kirándulni vagy partizzunk egyet.

2021. máj. 5. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!