Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ugyanaz a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ugyanaz a fiú tetszik nekem mint egy másik lánynak? (több lent)

Figyelt kérdés
Hát igazából az van, hogy eléggé bejön nekem egy srác aki egyébként nagyon sokszor rámmosolyog ilyesmi, de egy másik lánynak is tetszik aki szerintem sokkal jobb nálam. Hogyan nyerjek önbizalmat, hogy versenybe szállhassak vele?
2021. máj. 10. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Először is úgy, hogy átrakod a kérdésed a tini kategóriába, ahová való.
2021. máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk kezdd azzal, hogy nem a többi csajjal versenyzel. Elég gyakori, hogy egy jó pasi többeknek is tetszik. Ezzel az erővel senkivel sem kell összejönni. 🙈

Adj pozitív jeleket a fiúnak, esetleg finoman kezdeményezz. Ha bejössz neki, ki fog derülni.

2021. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel a másik lány? Felesleges magadat hozzá hasonlítani, a vonzalom, szerelem nem verseny! A legjobb barátnőd pasijára ne csorgasd a nyálad, ha fontos a barátságotok, de ennél többet nem kell ezen gondolkodnod, mosolyogj vissza, és hajrá.
2021. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
39%
Tessék megosztozni rajta, mint a tortán! Mindenki kap belőle.
2021. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2021. máj. 10. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!